Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti milyen márkájú táskákat,...

Ti milyen márkájú táskákat, ékszereket, órákat, cipőket hordoktok?

Figyelt kérdés

2018. szept. 11. 19:54
 1/6 Metionin ***** válasza:
100%
Nem nézek márkát, azt veszem ami tetszik. Táskám van Living dead souls-os, ilyen alternatív boltból származó (márkát nem tudom) és kézzel készült különleges is. Ékszert vagy rendelek ebayről vagy van 2 lány akik ékszert készítenek és tőlük rendelek. Órát nem hordok. Cipőm van kínais, H&M-es, Deichmannos, mindenféle.
2018. szept. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A hátizsákom Deichmannos, van egy szövet tote-om a Levisből, a "csinosabb" táskáim kínaisak.

Ékszert nem hordok, max ezüst fülbevalót, azokat az Apacsban vettem. Órát szintén nem hordok, de gondolkodom, hogy Aliról rendeljek e, kipróbálni.

Cipőből van Nike, CCC-s, Deichmannos.

2018. szept. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Taska: kínai a 2 kedvencem.

a 2 kedvenc nyári fonott táskám Zara illetve Bershka.

Órát nem hordok, egy Daniel Klein színes van.

Napszemüveg Ray Ban.

Cipo Levis, Devergo, Deichmann, F&F ahol látok valami nekem tetsző darabot jó áron

.

2018. szept. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja igen ékszerek Rossetti, H&M, Six, Claires. Ahol valami megtetszik.
2018. szept. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Táskából van mindenféle, kínaistól kezdve a márkásabbakig (mivel alig hordok táskát, ezért nem tudom a márkák nevét :D). Ékszereim vannak akár Takkoból, Tesco, Müller... illetve sok van aliról és az ebayről.

Jelenleg egy olyan órám van, amit aktívan használok, az azt hiszem Daniel Klein.

A cipőim átlagosan Deichmannosok, nagy ritkán van veszek CCC-ből is, illetve van pár F&F-es is. A márka annyira nem érdekel, meg kisváros, nincs sok lehetőség, rendelni meg cipőket, stb. nem szeretek. Ami tetszik, azt megveszem. :)

2018. szept. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ékszert és órát nem hordok. Feleslegesnek érzem számomra.

Cipőben Nike, Adidas és olykor Zara vagy Asos sneakerek. Elegánsabb cipőimet CCC-ben veszem.

Az egyik táskám egy márkatlan egyedi módon átalakított bőr válltáska. A másik egy minimalista Adidas backpack.

Ruháim kizárólag asos és AAKASHA cuccok. És van még egy saját terveim alapján készült bőrdzsekim. A másik kivétel a téli kabátom, az Zara.

2018. szept. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!