Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem kapni sehol olyan...

Miért nem kapni sehol olyan férfi farmert, aminek az ülepe nem kb.combközépnél van?

Figyelt kérdés
H&M-től kezdve New Yorkeren át a kínaiakig csak ilyenek vannak.
2018. szept. 14. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom én Wranglerban vagy Levis-ben mindig találtam normálisat, nem csak ezeket a tyúklábú, lógó seggű, most estem a biciklivel stílusú hereszorítókat.
2018. szept. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vannak elszabott nadrágfazonok, tisztában vagyok vele, de azért nem mind ilyen. Sokaknak egyszerűen azért lóg a hátsójáról a gatya, mint valami szatyor, mert nincs semmi fenekük, csípőjük, ami felvegye. Nyugodtan meg lehet próbálkozni 3 számmal kisebb mérettel is, sokaknak tudnám ajánlani... És sěggközép helyett akár köldökig is fel lehet ám húzni egy nadrágot. Ne vedd magadra, ha rád ez nem vonatkozik, de 10-ből 8-nál innen fúj a szél.


Régen nem próbálkoztam már H&M-mel, ott valóban olyanok voltak anno, hogy akkora az ülepe, mint egy fürdőkád, a vádlidon meg nem bírod áthúzni. A Pull&Bearben az elmúlt 6-7 évben gyakrabban eltalálták a normál emberformát bizonyos fazonoknál.

2018. szept. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2-es

Ez azért van, mert a többségnek valóban akkora az ülepe, mint egy fürdőkád...

2018. szept. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom én még nem is láttam ilyen nagy ülepű nadrágot. :D Pedig én is a fast fashionokba járok. Annyi ülepe van hogy a zacsi és társai kényelmesen elférnek de egyáltalán nem ilyen beszartam hatású mint amit pl justin bieber is hord.
2018. szept. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!