Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Edzésre (konditermi) milyen...

Edzésre (konditermi) milyen ruhákat vegyek, amiben még jól is nézek ki? Lány vagyok.

Figyelt kérdés
És honnan lehet beszerezni? :) Kb. 5000 ftot szánnék 1-1 darabra.
2018. szept. 14. 15:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Sportmelltartó, leggings, feszülős trikó.

Decathlon, H&M olcsó üzletek, de ha ráérsz keresgélni, kimehetsz a Premier outletbe, ott is ki lehet fogni olcsóbb de márkás dolgokat.

2018. szept. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

"amiben még jól is nézek ki"


Most edzeni, sportolni mész oda, vagy pasizni?


Egy egyszerű póló, vagy sportmelltartó és rövidnadrág elég.

2018. szept. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
Ha tényleg rendesen fogsz edzeni a ruha lesz a legkevebb..mire végzel olyan fejed lesz mint egy menyétnek amin átment a fél város autoval.nem.bántás,ez valos..valami egyszerü basic ruha elég.leggings,kényelmes sportmelLtarto és egy triko.no meg a normális cipö.amugy erre elég egy sima torna cipö,a gerinc tartása miatt
2018. szept. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Edzeni mész nem divatbemutatóra. Sima sport legings , sportmelltartó meg egy sport felső elég. De otthoni ruhaid is jók. Egy felső meg egy nadrág.
2018. szept. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Miss Endzsi ***** válasza:
12%
Nem fog senki megdugni a kispadon.
2018. szept. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
De nem edzeni megy, csak színlelni.
2018. szept. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Leggings, melegítő, rövidnadrág, pár db felső, sportmelltartó, jól tartó cipő, zokni. Kényelmes legyen, az a lényeg. Pl. Decathlonban, New Yorkerben, Tescoban elég olcsóak.

Én mondjuk nem értem ezeket a rosszindulatú kommenteket, szerintem nincs azzal semmi probléma, ha valaki edzőteremben is jól akar kinézni. Nem kell egyből a magamutogatásra meg a dugni akarásra gondolni...

2018. szept. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok helyen lehet már sportcuccokat vásárolni, de sima basic pamut leggings vagy trikó is jó. Én a Lidlben szoktam sportcuccokat vásárolni, 1-2 hete voltak pont, tök jó áron kaphatóak, jó minőségű.

Egyrészt persze igazuk van a többieknek, hogy nem divatbemutató, de azért szerintem mindenki szeret a lehetőségeihez mérten a legjobban kinézni, nem? Legalábbis én jobban érzem magam edzés közben is egy csini edzőcuccban, mint leharcolt XL-es pólóban meg göbös mackóban.

2018. szept. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%
a ciporol nem kerdez, pedig az az edzoscucc legfontosabb resze...
2018. szept. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A kérdésed alapján te a kondiba magadat mutogatni mennél, nem edzeni. Ezért viszont kár kidobni a pénzt kondibérletre.
2018. szept. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!