Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tizenévesek ti milyen márkájú...

Tizenévesek ti milyen márkájú órákat, ruhákat, ékszereket, cipőket, táskákat hordotok?

Figyelt kérdés

2018. szept. 15. 09:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Órát nem hordok, úgyhogy azt semmilyet. Egyszer majd szeretnék egy gótikus stílusú karórát, de jelenleg nincs.

Ruhákat általában a H&M, Zara, New Yorker üzeletek valamelyikében veszek, úgyhogy tipikus fast fashion üzeletekben. Illetve szerelmem az emp-shop.sk weboldal (Szlovákiában élek, tudommal Magyarországra nem szállítanak, és nem tudom, van- e magyarországi megfelelője), de mivel kicsit drága, így onnan csak nagy ritkán rendelünk, egy-két cuccom van onnan.

Ékszerekben általában inkább bizsukat hordok, van két Pandora karkötőm, pár éve sokat is hordtam, de mostanában már nem szeretem annyira. Amúgy a Bijou Brigitte, I am és a ruhaboltokba kirakott bizsukból szoktam általában válogatni, néha találok egy-két stílusomnak megfelelőt a Claire'sben is.

Cipőket általában a CCC- ben veszek, esetleg a Deichmannban, a jelenleg hordott magas sarkú bakancsom is a Deichamnnból van.

Táskát hármat használok igazán, van egy kicsi, hosszú pánttal (fekete, szegecses, a pántja ezüst lánc), az a Zarából van, aztán egy fekete, ami bőr és egy itteni cipőboltból van, illetve az iskolatáskám, ami egy egyszínű, fekete műbőr táska a Carpisából.

2018. szept. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%

Én sem hordok órát, mert sajnos nem tudok rá vigyázni+az én vékony csuklómra egy szép kis nőies darab illene, de annak meg nem látom a kijelzőjét 😂 (rossz a látásom, szemüvegem van)

Ruha: H&M, New Yorker, C&A, Sinsay, Bershka, néha KIK, van egy-két kínai holmim is, amik meglepően tartósak

Cipő:Deichmann, edzőcipőnél Playersroom, viszont majdnem az összes magassarkúm szintén a kínaiból van, mert a 35-ös lábamra csak ott kapok olyat, ami megfizethető és tetszik is 😂 (nem vagyok nagy magassarkús, úgyhogy így egész sokat kibírnak)

Ékszer:nem hordok, egy-két nagyon régi családi ékszerünk van meg nyaralóhelyekről néhány fonott/bizsu karkötő, ezeket néha felveszem

Táska: iskolatáskám Budmil, Adidas volt, de most beleférek egy kis hátizsákba is, ami anno 1500 Ft volt a New Yorkerben :D van egy szintén nagyon régi, de tökéletes állapotú farmer kézitáskám (még anyukámé volt, nem tudom, honnan van) meg egy-két nagyobb, de többnyire azok is kínaisak, mert nem hordom őket annyit, hogy megérje beruházni egy drágább darabra.

2018. szept. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
skála xd
2018. szept. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Geekthink óra (kínai, sima fekete szerintem jó minőségű)

Ékszert nem hordok

Van egy Nike és egy Vans cipőm

Adidas hátizsákom

17/f

2018. szept. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Óra: Diesel

Ruhából legfőképp: Hollister, Tommy Hilfiger, Zara, Bershka

Cipő: Legfőképp Nike Air Force. 19/f

2018. szept. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Én sem hordok órát, régebben volt egy Hello Kitty-s rózsaszín karórám, de persze 1 év után "kinőttem" belőle. Mindig is az a fajta ember voltam, aki ha meg akarta nézni az időt, előkapta a telefonját, de mostanában eléggé megtetszettek a rose gold-os, arany színű szép kis darabok, lehet beruházok egyre.

Kedvenc ruhaboltom a H&M, esetleg még Tally Weijl, de bármilyen ruhaboltba szívesen vásárolok, ahol tetszenek a ruhák. Turkálóba is szoktunk járni, de vannak Calvin Klein-os cuccaim is.

Nagyon ékszereket nem hordok, pl. nincs is kilyukasztva a fülem, ennek ellenére sok bizsu karkötőm van. Van egy ezüst karkötőm, amit még ballagásomra kaptam, ünnepségekre, különlegesebb alkalmakra azt szoktam felvenni. Van kb. 20 H&M-es gyűrűm, különböző méretekben és stílusban. Mikor olyanom van, fel szoktam venni 2-3-4-et. Nyakláncból van egy vékony arany nyakláncom, szinte nem is hordom, egy ezüst színű "Love" feliratú, amit egy számomra fontos embertől kaptam, illetve sok choker. Azokat különösen sokat hordom.

Eddig csak sneaker-eket, "sportcipőket" hordtam, van is egy rakat belőlük. Kedvenceim pl. a Nike Air Force 1- Full White vagy Puma Fenty Korall. Nagyon szeretem a Vans- Slip-on -okat, meg amblock a Vans, Adidas, Nike, Puma, Reebok márkát.

Évnyitóra van egy kis balerina, nehéz sokáig 8 cm-s magassarkúban állni, nem vagyok nagy fanja a magassarkúnak, 2 párom van csak belőle. Őszre/télre kaptam egy Chelsea csizmát, illetve van egy magasabb sarkú bokacsizma a Deichmann-ból.

Nincs olyan sok táskám, iskolatáskám egy halvány rózsaszín Vans, van kettő kis hátizsákom a Cropp-ból, egy kis fekete oldaltáska turiból és egy Rebecca Minkoff kis válltáska. Meg persze pamut anyagú "táskák", szatyrok, ami tökéletes arra, hogy lemenj a boltba. :D


16/L

2018. szept. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Lily Aldrin 22 válasza:

Karórát én sem hordok, de karkötőt sem vmiért nagyon zavar h ha van vmi a csuklómon.

Ruha boltok közül magyon szeretem a tally-t bershkát. A h&m is jó de mostanában nem találok ott semmit.

Cipőből az adidas superstarját szoktam hordani és nagyon szeretem. De tetszik az nike airforce is. Mindig sportcipőben vagyok, nem szeretem a többit.

Egy vans táskám néhany tornazsák meg egy bőr hátizsákom (talán h&m).

Bokaláncot meg nyakláncot szoktam hordani néha. Ezeket általában a ruhaboltokban veszem. Néha a clairsben.

17l

2018. szept. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Órát nem hordok.

Ruhák: C and A

Ékszer: csak fülbevaló - I am

Cipő: Adidas

Táska: Adidas

2018. szept. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Egyetlen egy órám van, Cluse márkájú, kinézetre elég minimalista. Eddig nagyon bevált, bár nincs még meg olyan sok ideje.

Ruhákat elég sok helyen veszek. Elég sok ruhám van turiból, anyu régi cuccait is tök szeretem, abból is hordok jó párat. Sőt, van pár felsőm, meg nadrágom amit nagymamámnál találtam. A Mangoban, Zarában, szoktam még vásárolni, esetleg még a Stradivariusban. De szoktam netről is rendelni, pl asos, kismetcollections. Illetve ha angliában vagyok az Apricotba is be szoktam ugrani.

Ékszerből karkötőket szoktam sokat hordani, de eléggé minimialistákat. Fülbevalóból van kábé tíz pár, azokat cserélgetem bizonyos időközönként. Nyakláncból is van néhány, ha megjön a kedvem rakok fel azt is, bár ez viszonylag ritkán fordul elő. Ami még sokszprr megtalálható rajtam, az a gyűrű. Van, hogy egyszerre akár több is. Ezekből is az egyszerűbbeket preferálom, az ilyen nagy kövesek nem nagyon jönnek be. Nem igen számít ékszernek, de bandanákat szoktam még hordani.

Cipőből nincs különösebb egy márka itt sem, CCCben vettem már szandit, A Tamarist is nagyon szeretem, a Birkenstockból is van pár surranóm, meg még egy-egy darabok random cipő boltokból, ahová benéztem. Meg most rendeltem egy Stan Smith, Stella Mccartneyt.

Fz, a táskáim. Van Mangós, ilyen basic vászontáskám, hátizsáknak vam egy Herschel (?), meg egy kipling. Illetve van egy The north face túrahátizsákom. Meg egy noname barna táska.

17/L

2018. szept. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%

Micheal Kors órám van,

Ruháim főleg Tommy Jeans/Tommy Hilfiger és Amnesia, de szeretem a Desigualt, a Scotch & Sodat, van pár Tally Weijles meg néha találok jókat a H&Mben. Viszont az abszolút kedvencem a Karl Lagerfeld, de cipőben, táskában, ruhában, mindenben. Az nagyon jópofa *-* +most nagyon rákattantam a Silvian Heachre, szóval már onnan is rendeltem pár cuccot :D Jah, és szeretem a Lee Coopert is, fehérneműben pedig inkább Calvin Klein, de annak a ruhái nem igazán jönnek be.

Ékszert régen folyamatosan vettem a bizsukat, de hamar lekopnak, szóval most már csak ezüst és arany ékszereket hordok (nem úgy kell elképzelni hogy suli után irány az ékszerbolt és veszem kilóra az aranyat, ritkán veszek ékszert és inkább ezüstöt)

Cipőben nagy kedvencem a Liu Jo, de jó még a Karl Lagerfeld, Tommy Hilfiger, Versace. Viszont az a mániám hogy sportcipőt nem veszek, szóval Adidasom, Nike cipőm, meg ilyenem még sose volt.

Táska pedig Desigual, Versace. Illetve Karl Lagerfeldtől kinéztem egy táskát, de mire arra összegyűjtenék... (minden cuccomat zsebpénzből veszem, és általában nagy része egyből elmegy sminkre)

2018. szept. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!