Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hosszú nadrág + magassarkú...

Hosszú nadrág + magassarkú szandál? Logikus? Ha már hosszú nadrág, akkor miért nem zárt cipő vagy harisnya? Amikor kezdődik az ősz, kicsit hűl a levegő, különösen reggel, ilyenkor már érdemes jobban felöltözni.

Figyelt kérdés

Az köztudott, hogy az ember a lábáról fázik meg legelőször. Ennek ellenére az a szokás/divat, hogy az emberek hosszú nadrágot vesznek, viszont megmarad a szandál. Szerintem a harisnya és a félcipő lenne a logikus döntés a szandál helyett, de mégsem az a szokás. (Tavasszal fordítva: Rövid nadrág + harisnya, szandál is csak harisnyával) Mit gondoltok, mi lehet ennek az oka?Nyáron is fura egy kicsit ez. Szandál mindenkin, de sem rövidnadrág, sem szoknya.

Lehet, csak azért hordanak hosszú nadrágot, mert jól áll a magassarkúhoz és nincs is praktikus oka?



2018. szept. 15. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
5%
A nők nem a logikájukról híresek. Simán viszik még ezt a vonalat tovább a farmerkabátig, meg egyéb kiskabátig is. Néhány további példa: ballon kabát+mini szoknya, flip-flop + hosszú farmer, bakancs+rövid nadrág (télen!), hosszú farmer+trikó, nagykabát+bokavillantás.
2018. szept. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Elég sok oka van, de a leggázabb, hogy te ezzel foglalkozol. Gyanítom férfiként.
2018. szept. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Mondjuk mert irodába nem fogok rövidnadrágba besétálni.
2018. szept. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Számomra pedig az logikus, hogy nem foglalkozom mások magánéletével, és szokásaival. Esetleg ez számodra nem logikus? Hogy lehet? Hisz, ha ez nekem logikus, akkor neked is annak kellene lennie!!!!!!!!!!44444négy


(Foglalkozz magaddal, ne ismeretlen emberekkel.)

2018. szept. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jujj, de sok a felháborodás, lehet a lényegre tapintottam... Úgy tűnik tényleg nem logikus és ti sem tudjátok megmagyarázni :)
2018. szept. 16. 18:23
 6/10 anonim ***** válasza:
94%

Hogy logikus e, azt nem tudom, de mivel jól érzem benne magam és még károm sem származott belőle nem igen érdekel magamon. Máson meg pláne nem.

Nem is értem, téged miért zavarm

2018. szept. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem zavar egyáltalán, csak érdekesnek tartom... Gondoltam megkérdezem, biztos van valamilyen magyarázat rá.
2018. szept. 16. 23:06
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A kocsiból kipattanok meg be, addig tökéletes :) Zárt orrú szandált hordok. Az pedig köztudott, hogy a megfázást nem a hideg okozza.
2018. szept. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Köztudott az is, hogy elég sok munkahelyre nem lehet rövidnadrágban lenni. Viszont sokszor elég meleg is van.

Reggel viszont hűvös tud lenni, de amikor még nem annyira akkor is így szoktam öltözni.

Illetve természetesen kényelem, nem egy zárt, izzadt cipőben ülsz egész nap.

2018. szept. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehet, azért hordják így sokan, mert még nem nagyon akarják elengedni a nyarat... :D Amúgy ezt én sem értem igazán, de engem nem zavar. Mondjuk én nyáron sem nagyon veszek fel szandit, nem szeretem őket bizonyos okok miatt. Ha nagyritkán fel is veszem, harisnyát mindig veszek hozzá (nem kell megszólni miatta, vékony, orrerősítés nélküli harisnyát, a legtöbb embernek fel sem tűnik, h van a lábamon), és hosszúnadrággal még sosem viseltem. Mondjuk amúgy is inkább szoknyákban járok, ha nagyritkán mégis hosszúnadrágot húzok, azt csak akkor, ha már nagy hidegek vannak, így csizmával, esetleg bakancsal viselem a nacit. Nagy ritkán jobb időben is van h felveszem valamiért, olyankor vagy magassarkút veszek, vagy pedig balerinát. De mindig van rajtam harisnyazokni (nadrág alá felesleges harisnyát húzni) így sosincs ki meztelen felület a cipőkből.


Viszont tényleg sokan járnak így, de végülis mindenki abban jár, amiben jól érzi magát, nem foglalkozom vele. Egyszer volt egy olyan alkalom, h nem bírtam megállni szó nélkül, amikor télen bejött a munkahelyre a főnökasszonyom nevelt lánya. Már hetek óta mínuszok voltak, ő meg felülről még csak-csak fel volt öltözve, de alul egy fehér szövetgatyában volt, és egy krémszínű szandálban mezítláb. Na akkor rákérdeztem, h nem fázik e (nem csak én, de még néhány másik kolléga is a főnökasszonnyal egyetemben), mert rossz volt ránézni. Azt mondta a lábai fáznak, de azt a kis időt amíg a kocsijától bemegy valahova, simán elviseli így. Viszont a kedvenc szandiját akarta felvenni. Valamint picit élvezi is, h megbotránkoztatja az embereket.. Mondjuk ebből a szempontból szimpi volt a csaj, h nem azzal foglalkozik, h ki mit gondol róla, hanem abban van, amiben jól érzi magát! Mondjuk, ez mind szép és jó addig, míg nem megy az egészsége rovására szerintem, de neki nyilván nem ez volt az elsődleges szempont.

31/l

2018. szept. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!