Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A külföldi csajok nagy része...

A külföldi csajok nagy része miért nem hord melltartót? Ők ribisebbek, mint a magyarok?

Figyelt kérdés
Sokszor már kiveri a szemem, annyira feltűnőek, meg a az ilyen löttyedt mellű nők nem szégyellik kitenni? Már csak azt kéne kiírni rájuk, hogy Fuck me hard!
2018. szept. 19. 14:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Te ribiséknek meg a melltartonak mi köze egymáshoz? Nagyon el vagy tájolva. Pl. 70es, 80as evekben nalunk sem hordtak melltartót. Sokaknak jóval kenyelmedebb melltartó nélkül. Személy szerint en azert hordok, mert egy idő után fájnak a melleim melltartó nelkül, illetve a mozgás sem kenyelemes ugy számomra. De sok nő pont az ellentetje ennek.
2018. szept. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
9%
Mert kicsi a mellük.
2018. szept. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%

1. Ez nem igaz, hordanak, csak nem mindenki és nem mindig.

2. Ettől senki sem lesz "ribis". Te vagy a f.a.s.z, hogy annak tartod.

3. Te nem szégyelled magad, hogy így beszélsz teljesen idegen nőkről, csak mert nem a te "igényeidnek" megfelelően öltöznek?

4. Fuck YOU hard.

2018. szept. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
53%

"Sokaknak jóval kenyelmedebb melltartó nélkül."


Mindenkinek kényelmesebb, ami abból is látszik, hogy te sem abban alszol.

2018. szept. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
És akkor a magyarok miért hordanak annyian?
2018. szept. 19. 14:30
 6/21 anonim ***** válasza:
91%

"A külföldi csajok nagy része miért nem hord melltartót"

Ez önmagában bődületes baromság.

2018. szept. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%
Nem kényelmes ám melltartót hordani. Néha én is nélküle megyek ki, mert egyszerűen zavar, hogy tapad rám és már szinte fojtogató érzést érzek, pedig a melltartó teljesen laza.
2018. szept. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
6. valóban rosszul fogalmaztam meg a kérdést, úgy kellett volna, hogy arányaiban véve miért hord kevesebb külföldi lány melltartót, mint magyar (legalábbis akiket én látok)?
2018. szept. 19. 14:36
 9/21 anonim ***** válasza:
96%

4es. Tudok olyat, aki melltartóban alszik. De az nem egészséges. Mivel a napközbeni hordásrol van szó, így arrol irtam. Azt meg csak jobban tudom, hogy akkor nekem kenyelmesebb ha tartja egy megfelelő melltartó, mint ha nincs rajtam.

Nem mindenkinek kenyelmesebb melltartó nélkül.


En pl csak kismellő lanyokat illetve ha nagyobb akkor idősebbeket lattam melltartó nelkül. De azokat magyarok közül is.

2018. szept. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
98%
Mert Magyarországon szeretik az emberek megszólni egymást mindenért, míg külföldön (nyugatra) sokkal elfogadóbbak az emberek. Így nyilván szemérmesebben is öltözködünk.
2018. szept. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!