Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék gumicsizmát venni?

Hol tudnék gumicsizmát venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


A www.gumicsizmaaruhaz.hu oldal nekem egy kicsit elrugaszkodott árnak tűnik, de amúgy nagyon csinosak a csizmák. Hasonlóakat keresnék, nem aranyáron. :)



2018. szept. 20. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Gazdabolt esetleg?
2018. szept. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél bőrcsizmát.
2018. szept. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azon az oldalon is van ezerféle, így nehéz hasonlót ajánlani :D Kínaiakban van, láttam csórában is, legutóbb a lidlben voltak rövidszárúak. Sima lovaglót decathlonban is kapsz.
2018. szept. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lovat meg a tanyárol hozzá.
2018. szept. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Itt is megnézheted.

[link]

2018. szept. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ilyenkor már nem jó a gumicsizma, mert szétfagy benne a láb. Hiába veszel harisnyát, 2-3 zoknit, nem lesz jó akkor sem, mert leizzad a lábad bennük, és mivel nem tud kiszellőzni a gumi miatt, tiszta nyirkos lesz ami a lábadon van, és mivel hideg a gumicsizma, lehűti a nyirkos zoknit. Én egyszer voltam így, jól meg is fáztam utána. Szóval szerintem csak akkor jó, amikor sok a csapadék, de már nincs olyan hideg. Pl tavasszal és kora ősszel, esetleg nyáron fesztiválra, ha nagy a sár. :D Persze ahogy érzed, majd eldöntöd, h mi legyen, én csak a tapasztatomat írtam le.

31/n

2018. szept. 24. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk a gumicsizma műanyag harisnya az szép párosítás, gomba és a bűz melegágya.
2018. szept. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezért kell bőrcsizma.
2018. szept. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!