Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ciki az a póló,...

Szerintetek ciki az a póló, amin nagy betűkkel virít, hogy Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Guess, stb?

Figyelt kérdés

Múltkor vettem egy fehér rövid ujjú Hilfigeres pólót, ennyi felirattal, hogy TOMMY HILFIGER, de mikor abban mentem találkozni a barátommal, azt mondta, hogy szerinte ez kicsit olyan erőltetett, "cigányos" ez a nagy felirat. De nekem mindig tetszett, amikor lányokon láttam Calvin Klein és hasonló feliratú felsőket, alapból nem veszek sok ilyet, Bershka Stradi Pimkie stb átlagos márkákat hordok, és most a saját pénzemből vettem a többi felsőmhöz képest nem kevés pénzért ezt az egyszerű pólót, viszont ennyitől el is ment tőle a kedvem, mert ilyen kijelentésekkel engem nagyon el lehet bizonytalanítani. Nincs is kedvem már felvenni, mert erre nem is gondoltam eddig, de most már csak erre tudok.

Szerintetek is ciki az ilyen?

22/L


2018. szept. 20. 19:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is, de azért, mert azt hinném, hogy kamu. Még rosszabb ha a "márkás" póló mellett a többi cucc kopott.
2018. szept. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
kamu=mármint h replika póló
2018. szept. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményed :) De hát azért a többi ruhám is normális, divatos, ha erre gondolsz.
2018. szept. 20. 19:46
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem rád értettem, hogy kopott a többi cuccod, azt nem tudhatom :D De gondoltam nem, mert eredetit vettél. Amúgy ha neked tetszik, akkor hordanod kellene, ne érdekeljen a barátod véleménye, szerintem is stílusos 1-1 ilyen minimal stílusú póló. Viszont sajnos én is ilyen vagyok, hogy nagyon könnyen elbizonytalanít bárki véleménye :(
2018. szept. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Újabban minden második emberen Levis-es pólót látok. Szerintem olyan, mintha eladó lennél az üzletben, és kaptál melós pólót. A Tesco dolgozóknak is Tesco feliratú pólójuk van. Múltkor a munkahelyemen hozta fel valaki a témát, és többen, egymástól függetlenül is mondták, hogy ugyanerre gondoltak. Sőt egyszer a villamoson is hallottam egy ilyen beszélgetést.

De úgy általában ezekről a nagy feliratos pólókról nekem is a cigányos jelző jut eszembe. Ha csak a póló sarkában lenne egy kis márkajelzés, abból is mindenki tudná, hogy honnan van, de így kb mások arcába akarod ordítani, hogy nézd már, nekem Tommy Hilfigerre is futja. A kevesebb néha több.

2018. szept. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Metionin ***** válasza:
Szerintem hülyén néz ki, de nálam ez annyit takar hogy nekem biztosan nem kéne. Ha másokon van, az nem izgat, ha neki ez tetszik, viselje. Gondolom az én feliratos meg zenekaros pólóim se tetszenek mindenkinek de nem is az ő kedvükért hordom.
2018. szept. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A Levis / Tommy Hilfiger póló 2018 FILA táskája.


Nem ciki, de nem éppen egyedi. (Márpedig a legtöbb igazán divatos dolog "egyedi.")

2018. szept. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
szerintem jól néz ki, ne mások véleménye szerint öltözködj hanem ahogy neked tetszik, mert így sosem leszel boldog.
2018. szept. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik, én fel nem venném.

Személy szerint nem szeretem a feliratos felsőket (kivéve a zenekaros felsőket, de az általam hallgatot bandák polóit szinte sehol nem kapni. Néha sikerül beszereznem egyet-egyet de akkor is csak lazábban öltözős napjaimon hordom)

Azokat nagyon nem szeretem amiken nagy lóbászó betükkel van kiírva a márka neve.

Szerintem nem túl izléses.

Mármint a magam számára nem az. Ha másnak ez tetszik és ezt hordja az teljesen hidegen hagy.


Ne foglalkoz mások véleményével. Ha neked tetszik akkor hord.

2018. szept. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek. :)
2018. szept. 21. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!