Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Push-up, mint átverés? Mi a...

Push-up, mint átverés? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Az érdekel, hogy ki szerint mennyire átverés, vagy ártalmatlan. Mert tudjátok, van az a helyzet, hogy (itt most nyilván egyéjszakás kalandra gondolok, mert akivel hosszú távra tervezel, az nem a melledet szereti benned a legjobban, remélhetőleg), hogy a kis mellű lányok is használják, és a fiúk meg ettől meglepődnek a melltartó levételénél, mert volt mell-nincs mell. A fiúkat ez szokta idegesíteni, vagy zavarni?


ezt a kérdést csak úgy, szimplán teszem fel, nekem is kis melleim vannak :)



2018. szept. 21. 21:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%

Fiú haverjaim mesélték párszor találkoztak ilyesmivel, de mivel a szexre hajtottak nem nagyon érdekelte őket. (Volt, aki barmi mas furav együtt is megdugta a csajt.) Inkabb kapcsolatnál nezték a mellnéretet is.

Szerintem túl push up mar nevetséges. De egy nem annyira nagyon szivacsosban, ha jól erzed magad, akkor ok.

2018. szept. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Metionin ***** válasza:
97%
Én sosem szerettem. Nekem is kis mellem van és régebben ebben a méretben csak óriási push-upokat lehetett kapni, hát inkább kislánytopokat meg sportmelltartót hordtam. Ma már szerencsére vannak szép, minimális szivacsozással készült melltartók. Én úgy vagyok vele hogy magamnak kell tetszenem és magamnak hazudnék a legjobban a push-uppal.
2018. szept. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Egyáltalán nem preferálom. Szeretek nyílt lapokkal játszani.
2018. szept. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%

Elsőhöz betudok csatlakozni. Több férfi ismerősömtől hallottam, hogy egyéjszakás során a külső kevésbé fontos. Ha pillanatnyilag tetszik nekik jó lesz az éjszakára, barátnő esetében sokkal válogatósabbak.

Az pedig a férfi közlékenységétől függ, hogy mennyire veri nagydobra az esetleges csalódást. Anno középsuliban egy lányt szépen porigalázták a volt cici-nincs cici eset után.


A pushupot amúgy én sem értem. Nekem sincsenek hatalmas melleim, de boldogan megvagyok nélküle. Nem is szeretem mert számomra kényelmetlen.


Azt hozzátenném, hogy egy némi tapasztalattal rendelkező férfi tudja, hogy a mellek amúgy is lutrik picit. Nem csak a mérete, hanem az alakja, lógóssága, szimmetriája sem megjósolható előre.

2018. szept. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
31%

Erről szól a női lét.

Műköröm, póthaj, hajfestés, szilikon, botox, pushup... Közben meg keresik az "igazi férfi"-t...

2018. szept. 22. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 TR75 ***** válasza:
90%

Szerintem a push-up simán kiszúrható, még azt is megkockáztatom, hogy sok esetben azt is jó eséllyel meg lehet saccolni, hogy nagy mell van kicsit, vagy kicsi van nagyon alápolcolva (a nagy mellnek van egyfajta "önálló élete"). Persze, a tévedés lehetősége megvagyon.

Hogy átverés-e... Hát, mindenesetre optikai tuning.

2018. szept. 22. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz ❤
2018. szept. 22. 09:37
 8/15 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nem számít. Ha ettől jobban érzi magát a nő/jobban áll rajta egy adott ruha, akkor nyugodtan hordja. Ez nem "átverés".
2018. szept. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Egy vékony szivacsos melltartó szerintem nem gond de ezek a durván kitömött nyakba fenyomós melltartók szerintem elég ízléstelenek és közönségesek. Plusz a nők simán megmondják hogy az a cici bőven fel tornázva a pasikat meg egyéjszakás kapcsolatokba annyira nem érdekli. Fiatalabb koromba én is pörögtem ezen eleget hogy most kicsi vagy pont jó vagy lehetne nagyobb de mára már nem érdekel egyáltalán. Egész nyáron melltartó nélkül mászkáltam és nagyon kényelmes és szabad érzés volt imádtam.

23/L

2018. szept. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
*felnyomós
2018. szept. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!