Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért számít menőnek a szakadt...

Miért számít menőnek a szakadt farmer?

Figyelt kérdés
Mitől jobb, ha valaki azt viseli? Nekem személy szerint sosem tetszett, nem is viseltem még soha.

2018. szept. 22. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a divat lényege, mindegy mi, ha felkapott lesz, akkor divattá válik. De ettől független nem tetszik mindenkinek, ahogy nekem se, nincs is.
2018. szept. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

Már egy pár éve divat, és szerintem most már ideje lenne váltani. 😄

Abban még látok fantáziát, és szerintem szép is, ha öltetesen, valami szép mintát formázva vannak kivágások a nadrágon, és el is van varrva, viszont amit csak kiszakítanak pár helyen, és rongyos, lógnak ki belőle a cérnaszálak, az nagyon igénytelen.


Az, hogy egyesek miért tartják menőnek, nem tudom - gondolom azért, mert a tinik azt hiszik, hogy amiben boldog-boldogtalan lő az instára egy szelfit, azt kötelező nekik is felvenni, hogy “mencik” maradjanak.

Bár igyekszem figyelemmel kísérni az aktuális divatot, de kizárólag olyan dolgokat vásárolok, amik jól is állnának, illetve összeegyeztethetők a tömegnek semmilyen esetre sem nevezhető, nem túl szokványos stílusommal. 😅

2018. szept. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
15%
Elkorcsosult világunk ilyen nevetséges huulladékokat emel a divat világába. Amely hulladékok szinte minden kulturkörben és társadalmi helyzetben tönkrement vacaknak számítanak, de itt és most az ostoba divatmajmolók féltett ruhadarabja lesz.
2018. szept. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
18%
Nem volt az szakadt, csak mind taknyolt egyet a biciklivel.
2018. szept. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!