Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fast fashion üzletek vagy...

Fast fashion üzletek vagy online ruharendelés?

Figyelt kérdés
Más jó hely esetleg?
2018. szept. 23. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
42%

A fast fashion egy szutyok.

Ruhavásárlásra szerintem a legjobb az ebay, esetleg a wish app. De vatera, jofogas is jó. Új ruhák is vannak, nem használtak.

2018. szept. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Nem akarok offolni, de #1 ebayen te milyen eladótól veszel, hogy ne csalódjál, mert ahogy nézegettem egy csomó 90% alatti eladó van, akinek képen szuperek a ruhái, de nem mernék tőlük rendelni, pláne, hogy 2x nem azt kaptam, ami a képen volt.


Egyébként ha már fast fashion, akkor szerintem érdemes a Reserved kínálatát nézegetned, minőségre elég jó és még annyira nem elterjedt, hogy az utcán mindenhol az jöjjön veled szembe, illetve amiben kellemesen csalódtam, az a Sinsay, még ők sem annyira elterjedtek, árban nagyon jók és minőségre is, nem úgy, mint mostanában pl. a H&M, NewYorker, hogy egyszer kimosod és bolyhosodik.

2018. szept. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%

Nekem szinte csak a külföldi netes áruházakból való ruharendelés és a turizás opció mivel csak így találok magamnak tetsző és jó minőségű cuccokat.

Mivel magyarországon kevés helyeken forgalmazzák az általam kedvelt darkos márkák cuccait ha egyáltalán forgalmazzák.

Kb fast fashion áron veszem őket de legalább illenek a stílusomhoz és nem látom viszont a ruháimat másokon.


Amúgy van egy pár jó extrább cuccokat árusító turi/vintage bolt.

Ha pesti vagy akkor egyszer szerintem néz be a Gihádaliftbe (talál ott "átlag" ember is magának szuper cuccokat)

Vagy a vintage humanaba

Vagy az Antifactory vintage shopba

Esetleg a Szputnyikba.

Vagy a jajcicába.


Na ezeken a helyeken szuper jó cuccokra lehet akadni.

2018. szept. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%
Én mindig az asos.com-ról vásárolok. Sokkal szélesebb a kínálat, mint az inditex üzletekben (Zara, Bershka stb).
2018. szept. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!