Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fúk lányok menetek már suliba...

Fúk lányok menetek már suliba alsónadrág bugyi melltartó nélkül?

Figyelt kérdés
honnan jött az ötlet nem féltetek hogy valaki észre veszi ??

2018. szept. 23. 13:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
Én mentem akkor tájba is suliba és most is jobbára alsó nélkül járok, mivel harisnyanadrágot hordok, nylont, így nem hordok alá alsót, mert kényelmetlen, bepálna a tököm. Senki nem látta, tesi órás napon vettem csak fel alsót, harisnya helyett. F.
2018. szept. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

igen, volt már rá példa nem egyszer :)

27/L

2018. szept. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mentem már úgy, mostanában is szoktam így hordani, kényelmes

27/F

2018. szept. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
és mi lett volna ha óracsere lett volna pl mater óra helyett tesi lett volna?
2018. szept. 23. 15:37
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, öltözőkben általában azonos neműek öltöznek, biztos viccesnek találták volna.
2018. szept. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
sajnos a fordítottja fordult elő, tesi helyett matek :D
2018. szept. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%

Csak melltartó nélkül,de azt gyakran.

27/L

2018. szept. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
39%
Egyik se. Kényelmetlen, értelmetlen lett volna. Fura, hogy egyeseket ilyesmi izgat.
2018. szept. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Már sokszor voltam melltartó nélkül. Kis mellem van, és olyan felsőt vettem fel, amiben egyáltalán nem látszott, hogy nincs rajtam. Kis top-jaim is vannak, de azok semmit nem számítanak, ugyanolyan, mint amikor nincs rajtam melltartó, ezért nem is hordom őket. Azért mentem melltartó nélkül többször, mert időnként nagyon kényelmetlennek érzem a melltartót, és nem bírom magamon elviselni. Vagy pedig a nagy meleg miatt nem veszek, mert a szivacs nagyon melegít, a szivacs nélkülinek meg nincs értelme, mert ugyanúgy átlátszik, mintha nem lenne rajtam melltartó. Tehát ilyenkor is olyan anyagú felsőt veszek fel, amiben nem látszik.
2018. szept. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Melltartót kifejezetten gyakran nem hordok. Kis mellem van, simán belefér. Bugyi nélkül egyszer voltam, azt is általánosban és csak fél napig, mert evezni voltunk tesin és beleborultam, a bugyim meg ugye elázott és nem volt nálam másik. Kicsit zavart, de nem az, hogy észreveszik, hanem csak a tény, hogy nincs rajtam.
2018. szept. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!