Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Legjobb cipő fizikai munkára?

Legjobb cipő fizikai munkára?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Takarító vagyok, egy nap nagyon sokat sétálok, talpon vagyok és lépcsőkön megyek fel, kéne valami jó cipő. Férfi vagyok.


Gondolkoztam hogy esetleg valami jó vastag Sketchers, vagy akár New Balance ha megéri rá a plusz pénz (25 ezer körül).


Azon is gondolkoztam hogy valami divatosabb bőr bakancs ami kényelmes mert pl abban teljesen jól elvoltam tavaly és az stílusos lenne a kék farmernacimmal és feltűrt ujjú pólommal:) Mit gondoltok mik a jók?


2018. szept. 23. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
14%

Szia.

Sajnos rossz helyen keresed a választ mert itt mindenki főiskolás meg egyetemista és a fizikai munkát hírből sem ismerik vagy ha esetleg hallottak róla kerülik mint a leprást!

A kislányok is a férfi acélbetétes bakancsot sem munkavédelemre használják hanem ahogy ők fogalmaznak ez a stílusuk...😂


Szóval hogy a kérdésedre válaszoljak mivel én nem tartozom az előbbi kaszthoz talán tudok segíteni.

Olyat válassz ami nem nehéz mert írtad hogy sokat gyalogolsz nehéz cipőbe pedig hamar elfáradsz.

És arra figyelj hogy könnyű , de vastagabb talpa legyen mert az rugózik a testsúlyod alatt és nem fájdul meg a talpad.

2018. szept. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

„Sajnos rossz helyen keresed a választ mert itt mindenki főiskolás meg egyetemista és a fizikai munkát hírből sem ismerik vagy ha esetleg hallottak róla kerülik mint a leprást!


A kislányok is a férfi acélbetétes bakancsot sem munkavédelemre használják hanem ahogy ők fogalmaznak ez a stílusuk...😂"


Ez a válasz nyíltan provokatív. Jelentettem is.

2018. szept. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%

Nem, nem mihike!

Csupán észrevétel alapján írodott!


A kettő nem ugyanaz.


Cáfolj meg ha tudsz egyébként.

2018. szept. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Te állítottál valamit. Bizonyítsd kérlek. Van róla statisztika, hogy miféle végzettséggel rendelkeznek az itteni felhasználók?

A kerülik, mint a leprást szófordulatod pedig, pejoratív. Azt érzékelteted vele, hogy csak a fizikai munka az igazi munka és alacsonyabb rendű, aki nem szeretné végezni.

És igen, akad pár szubkultúra amik esetében az öltözködési stílus része az acélbetétes bakancs. Szóval ez nem csak fantazmagória.

2018. szept. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!