Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gaz a 42-és magassarkú bakancs?

Gaz a 42-és magassarkú bakancs?

Figyelt kérdés

181 cm vagyok és 10 cm a sarka

Szerintetek gaz?


2018. szept. 26. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Én már nem venném fel ilyen magassaggal de nyilván neked ha tetszik hajrá.
2018. szept. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ha neked tetszik.L.
2018. szept. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én 178 cm vagyok és így se merek felvenni magassarkú cipőt, pedig olyan szépek vannak és fáj a szívem miattuk.

De ha te szereted és tetszik és mered válalni akkor nyugodtan hord. Akik leszolnak azokat meg szard le.

Egyszer talán nekem is megnő az önbizalmam. :)

Ajánlom a Magas Nőknek-Insiders Clubot facebook csoportot. Nagyon sok téma van. A csoport vezető 190 cm magas és 10cm-s magassarkukat hord :)

2018. szept. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz, csak rád tartozik, kizárólag neked kell, hogy tetsszen.
2018. szept. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Én azért alacsonyabb vagyok, viszont én se vagyok egy törpe. Amikor magassarkút hordok, fel sem merül bennem, hogy milyen magas vagyok a magassarkúban. Csak az érdekel, hogy nekem tetszik, és szeretem hordani. Szóval szerintem nem gáz, hordj azt, amit szeretnél.
2018. szept. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Itt csak egy dolog lehet gáz. Mégpedig az, ha te mások véleménye miatt gáznak gondolnád egy olyan lábbeli viselését ami alapvetően tetszene neked.
2018. szept. 30. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!