Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 65AA melltartót hol kaphatnék...

65AA melltartót hol kaphatnék olcsón?

Figyelt kérdés

Rengeteg helyen neztem H&M ilyenek ott sajnalom ra a penzt és mivel nagyon kicsi mellem van hiaba nezem a legtöbb helyen nincs kis méret

Kinaiba sem talaltam

Maradt a Pepco&Kik ott is szerintem a gyerek reszlegnel talalnek olyat

szerintetek nézzem meg?megeri ott venni? (2db kellene ezért nem akarok ra sokat kolteni)

Azért akarok melltartot mert ha szivacsos nyilvan nagyit a mellemen(65AA-tol kisebb a mellem de ezvan legalabb így nagyit rajta)

Van pár bodym és azt csakis azzal szeretnem megvenni mivel anelkul rettenetes az egesz

Remelem nem tűnt zagyvasagnak amit irtam aki tud segítsen koszonom:)))



2018. szept. 27. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
erre minek melltartó? nincs is mit tartani
2018. szept. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

leirtam

bodyt szeretnek felvenni és ahhoz kell melltarto hogy egy picit nagyobbnak tunjon a mellem:)))

2018. szept. 27. 20:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tescot nézted már? Ott van mindenféle méret és van hogy 2 db-ot adnak max 5000-ért
2018. szept. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Tesco, ebay
2018. szept. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

H&m 70/A pedig jo kell, hogy legyen. En 69/AA vagyok es engem azok szoritanak kormeretben. Egyikben sincs tul sok szivacs, a pushupposomban van egyedul kb fel cm es az osszesben rendes mellem lesz hirtelen es nem kenyelmetlenek :) van olyan pushupposom amiben merevito sincs es alig valami szivacs. A kialakitas a fontos.

Es online vedd nyugodtan, en most learazaskor vettem kb 10-et, mindegyik csipkes, mintas, meseszep, balconette stb.. 4-5-6ezer helyett kb 1500/dbra jott ki :)

2018. szept. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Turkálókban nézd még meg.
2018. szept. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!