Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fehér poló, melltartó nélkül...

Fehér poló, melltartó nélkül tesire?

Figyelt kérdés
Az új sulimban azt mondta a tesi tanár, hogy nem vehetünk fel melltartót, mert az nem való a testneveléshez. Még a top, vagy a sport is tilos. Illetve ugye kötelező az iskola saját cimeres fehér polója. Más iskolában is van ilyen szabály? Nekem tünik csak nagyon kelemetlennek így tesizni?
2018. szept. 29. 16:25
 1/6 anonim válasza:
95%
Akkor is fel kell venni. Ne ők szabják már meg,hogy miben tesizel :D Még sulis voltam,nálunk nem nagyon foglalkoztak ilyenekkel,csak a polóval,de én pl azt sem vettem fel soha,hanem az én sport polóimban tesiztem (Már amikor tesiztem) :D De ha hallgatsz rám,akkor vedd fel nyugodtan,hiszen az elég érdekes lehet,hogy kilóg a mutatvány,fekvőtámasznál,vagy felülésnél pl. Nekem nem lenne gáz,mert férfiből vagyok,de valakinek tuti az lenne :D:D
2018. szept. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan feljelenthetitek ezt a pervert, beteg tanárt, aki arra kötelez lányokat, hogy melltartó nélkül hordjanak fehér pólót. Ilyet egy tanár nem tehet, ez nagyon durva. Főleg tesiórán. Nagyon kellemetlen, sőt, fájdalmas lehet melltartó nélkül futni. Én a helyedben azonnal szólnék az ofőnek/iskolaigazgatónak, majd mehet a feljelentés.
2018. szept. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is jelenteném vagy beszélnék az igazgatóval szülő jelenlétében.
2018. szept. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szülővel jelenteni kell az ilyen perverz állatot! Ha rajtad van mig csinál? Leveszi? Na akkor lenne csak bajban-
2018. szept. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem is hülyeség. Amúgy ha meg nem érdekeli az iskolát, hogy mekkora barom a tesitanár (nálunk is egy csomó tanár azért van még ott, mert nem tudnak mást felvenni helyette), akkor vegyél olyan trikókat, amiknek van rendes melltartó része. Arra nem lehet kifogása. Megmondod, hogy a hideg miatt hordod, fázol, kell a trikó. De amúgy a sprotmelltartót is a splrtoláshoz találták ki, majd te tudod, hogy felveszed e avagy sem.
2018. szept. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek, mondd hogy troll vagy, és nincs ilyen beteg állat, mint az említett tesitanár!
2018. szept. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!