Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Emporio Armani óráról hogyan...

Emporio Armani óráról hogyan lehet megállapítani, hogy eredeti?

Figyelt kérdés

Hahó :) Már egy ideje kutatom a megfelelő árkategóriában lévő órát, amit ajándékba megvehetek. Most végre találtam egyet és az eddigi tippek alapján arra jutottam, hogy kell szériaszáma legyen, illetve az óra csatjánál és a hátlapon is rajta kell legyen annak, ami eredeti.

Megzavart azonban ez a leírás a konkrét termék alatt:


All Our Products are brand new, authentic, in the original box with manuals, have the original manufacturer's serial numbers intact, which you may take to any authorized dealer to authenticate.


Az authentic hiteles koppintást jelent, vagy tényleg eredeti?


Köszönöm!


2018. szept. 30. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Autentikus=eredeti

Clon, replika, kopia stb... = gyengébb minőségü másolata az eredetinek. Én órásmester ismerőshöz viszem bevizsgáltatni a kiszemelt órát. Ma rengeteg a gagyi, fake nomame "márka".

2018. szept. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :)
2018. okt. 10. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!