Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gardróbcsere oldalon mi a...

Gardróbcsere oldalon mi a teendő ilyenkor? Rendben van így?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy csomagot egy csajtól. Átutaltam a pénzt, egyedül a nevemet és a posta címét kérdezte meg. Azt állított már feladta a csomagot.

A csomag feladásához nem lett volna szüksége még pl a telefonszámomra is, hogy ha beértezik a csomag a postára, tudjanak onnan értesíteni engem?

Vajon átvert vagy valóban az nélkül is meg lehet oldani?



2018. szept. 30. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell telefonszámot megadni. A posta nem telefonon értesít, hanem vagy kiviszik házhoz, vagy hagynak egy értesítőt, hogy csomagod jött és menj be érte!
2018. szept. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom postán maradóra adta fel, ezért kérdezte a posta címét. Ilyenkor pár napon belül neked kell érdeklődnöd a postán. Célszerű ilyenkor megkérni, hogy fényképezze le a zöld feladóvényt ha ajánlottan adta fel. És küldje el neked a képet.
2018. okt. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaj igen, most olvasom én is, hogy a posta címét kérte. Akkor postán maradóra küldte. Vagyis nem viszik ki házhoz, hanem neked kell érte bemenni a postára. (1-es voltam)
2018. okt. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fogok kapni értesítőt is róla a postaládámba vagy be kell mennem érdeklődni?
2018. okt. 2. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!