Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiútársaim! Milyen érzés szűk...

Fiútársaim! Milyen érzés szűk farmert hordani? Nem kényelmetlen? 17/f

Figyelt kérdés

2018. okt. 3. 07:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%

Jó érzés hordani! :) Sokkal jobb mint egy egyenes vagy egy bővebb fazon. :)


Mindenképpen olyan fajta szűk farmert válassz, aminek sztreccses, nyúlós anyaga van. Ha egy olyanba belebújsz ami pont a te méreted, akkor deréktól bokáig mindenhol rád kell feszülnie, mert az anyag rugalmassága miatt felveszi az alakodat, és pont ez a jó benne. :) Egy ilyen testhezálló farmer elsőre mindig szorosnak tűnik, de ahogy mozogsz, igazodni fog rád az anyag. És pont ez a jó benne, hogy mindig a te alakodra simul, miközben tök kényelmes. :)


A boltokban "super-skinny" vagy "spray-on" néven keresd ezeket a fazonokat. Van aminek a bokája is cipzáras, hogy könnyebb legyen fel és levenni, de ez nem annyira lényeges, mert a bokacipzár nélküliek is teljesen jók és kényelmesek. :)


Mindenképpen olyat válassz méretben ami a boltban túl szűknek tűnik, mert miután benne leszel 1-2 órát, nyúlni fog annyit az anyag, hogy pont jó lesz. :) Ha viszont a próba során pont jó, akkor viszont 1-2 óra múlva túl tág lesz, és nem lesz rendesen testhezálló, ami miatt bénán fog rajtad állni.

Meg még arra figyelj, hogy olyat válassz, aminek normális ülepe van, tehát a fenekeden is feszül. Létezik olyan gagyi fazon is, ami lábon feszes, fenéken lóg, de az nagyon gázos látvány, és nem is kényelmes lépésnél, bár ezek szerencsére már nem nagyon kaphatóak, mert mindenki utálta. :)


Én évek óta csak ilyen feszülős szűk farmereket hordok mindig, és én nagyon megszerettem őket, pont a kényelmük miatt is, meg a csajok szerint is nagyon jól áll nekem. :)


Na jó hosszú lett, de remélem segítettem a választásban. :) Ha kérdésed van, tedd fel bátran. :)

2018. okt. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem kényelmetlen, igaz a derék rész kicsit szoros lehet ha pont olyant fog ki vki.
2018. okt. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
36%

Ö... Már bocs a kérdésért, de mi van ha abban a szűk farmerben vagy testhez álló nadrágban hirtelen/váratlanul fel kell a khmm..."Nap"? (tudod mire értem). Akkor is úgy gondoljátok, hogy olyan jó ötlet a szűk naci? :D

Ja és hogy válaszoljak is a kérdésre(mert muszáj) szerintem igenis kényelmetlen a fiúknak.


Üdv.:Egy kíváncsi lány

2018. okt. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%

Időpont ma 11:39

Jobban tudod lányként, hogy mi kényelmetlen egy fiúnak? Mesélj még.


Kérdezőnek: Pontosan olyan, mint nem szűk farmert hordani. Kinek ez, kinek az.

2018. okt. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
12%

Csak leírtam a véleményem.

De ezek szerint a fiúk bármit vesznek fel, az kényelmes nekik , és csak én vagyok ilyen defektes, hogy lányként kényelmetlennek találom a farmer nadrágokat. Remek :D

2018. okt. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%

Kicsi lány, a strandon nem szégyen ha látszik a férfiak csomagja, csak a hétköznapi életben?

Egyébként a férfiak nem hordanak toppot, ami a köldökükig ér, szóval kellően leér a felső, ha ezen aggódnál. Egyébként is gyűrődik a nadrág, nem feltűnő.

2018. okt. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%

Ezek a mai gumis anyagú farmerok már majdnem olyan kényelmesek, mint egy mackónadrág. Bezzeg régen, az a zsákvászon izé. Sose hordtam. Hiába volt háromszor akkorára hagyva, ha jött egy lépcsőfok, nem tudtál fellépni rá, olyan merev volt. Nemhogy biciklizni, vagy leguggolni. Ami a testhezálló fazont illeti: nem jár a hideg őszi szél a lábad és a nadrágod között. Akinek meg van vádlija, combizma, rendes alakja, annak semmi szégyellnivalója magán.


Nem, az ember töke nem üt át, nem körvonalódik, úgy van az kitalálva. És nem kezd el benne napocskázni, mert le van fogva.

2018. okt. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kíváncsi leányzó! :)


Én vagyok az #1-es fiú.

Nekem álló cerkával is ugyanolyan kényelmesek a szűk farmerjaim. :) Előfordul hogy felágaskodik, de ez nem gond, mert a nadrág anyaga simán enged annyit, hogy kényelmesen elférjen benne.

Ilyenkor nyilván látszik hogy van ott valami, de azért nem feltűnő, csak ha valaki direkt ezt fürkészi. De aki meg ezt fürkészi, az nyilván azért teszi, mert látni is akar valamit. :)


Sztreccses farmerokat hordok csak, ezek nagyon kényelmesek. :) A sima farmert én sem szeretem, az valóban kényelmetlen lenne szűk fazonban.


Amiket te hordasz, az hol kényelmetlen neked? Sztreccsesebb anyagút vegyél, az kényelmes lesz. :)

2018. okt. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
28%

Lehet, hogy kényelmes, de nem egészséges fiúnak szűk nadrágot hordani :)

Oké? Oké Hát!

2018. okt. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%

Kicsit azért bonyolultabb az összefüggés a "szűk nadrág" és a "szorítja-e az izét" között.


Zsákvászon hiába tágasabb, mozgásnál jobban nyom mindent, mert merev.

Attól, hogy az egyik nadrág lábszára szűkebb a másiknál, nem következik, hogy csípőrész-szorosságban is vezet.

Vannak puhább és keményebb, vékonyabb és vastagabb, ellasztikusabb és merevebb anyagok. Nem biztos, hogy az szorít jobban, amelyiket látásra tippelnéd.

Az a nagy helyzet, hogy kevésbé szorítanak ezek a testhezálló darabok, tapasztalat.

2018. okt. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!