Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Hányan vagyunk, akik...

Lányok! Hányan vagyunk, akik nem hordanak melltartót?

Figyelt kérdés

Ugye, hogy mennyire kényelmes?

Néhányan rossz szemmel néznek erre, de annyira kellemes szabadság érzetet ad. Már több mint egy éve nem hordom, és szuper nélküle. 😊


2018. okt. 4. 12:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%
Kannák mekkorák? Nem zavar hogy megy erre arra egész nap?
2018. okt. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
bejönnek az ilyen lányok :)
2018. okt. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
34%
Majd ne csodálkozz, ha egyre lejjebb fog lógni.
2018. okt. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Én csak itthon nem szomtam felvenni vagy ha épp elszaladom a kisboltba, de amúgy szinte mindig van rajtam
2018. okt. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hordok, csak nagyon ritkán, viszont nekem nem nagy a mellem.
2018. okt. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
63%
Én hordok melltartót. Nem értem nekem csak kényelmes melltartóim vannak. Soha nincs olyan érzésem hogy megszabadúlnék tőle.
2018. okt. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem közönséges egy nőtől ha nem hordd melltartót (az utcán). Oké, akinek kicsi és felesleges annál érthető, de nekik is átüthet a mellbimbó és szerintem ez egy igazán rib...os dolog. Nem vagyok kíváncsi más nők bimbójára, meg utána a nyavajgásra hogy megerőszakolták az utcán, de nem érti miért (igen manapság ha csadorba van az ember is képesek megszólni) Illik legalább valami mellbimbó tapaszt felrakni.

Az hogy otthon a D és E kosaras mellű nő nem veszi fel, annak egészségére, azzal nincs gond.

De utcán legyünk tekintettel másokra.

2018. okt. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyan ruha alá veszek ami alá szükséges. Minden alá nem, csak azért hogy legyen rajtam.
2018. okt. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%
Nekem kicsi melleim vannak (kisebb B), de utálom, ha nincsen rajtam melltartó.... egyszerűen elképzelni nem tudom, hogy hogyan bírja ki valaki melltartó nélkül. Oké, éjszaka rajtam sincsen és otthon elvagyok melltartó nélkül, ha csak fekszek, pihenek stb., de meghülyülnék, ha úgy kellene kimennem az utcára és mozogni. Idegesít, ahogyan mozognak, himbálóznak, ugrálnak a melleim, még akkor is, ha nem nagyok és nem nehezek. Hiába kicsik, mégsem feszesek és formásak, szóval ruhák alá kell is valami, ami a helyén tartja őket, különben hülyén nézne ki rajtam minden felső. Másrészt pedig átlátszik a mellbimbó, átüt a ruhán, ami minden csak nem szép és ízléses. Megmondom őszintén, hogy én nagyon nem szeretem, ha valaki melltartó nélkül megy az utcára... önkéntelenül is azt nézem, mert oda vonzza a tekintetemet és alapból nem vagyok kíváncsi másoknak a mellére. Csomóan azt gondolják, hogy nem látszik át, nem feltűnő stb., holott sokszor igenis az. Én nagyon csúnyának és közönségesnek is tartom. Valamint én igazából ezt a "kényelmetlen a melltartó" dolgot sem értem.... Akinek nagyok a mellei, annak lehetséges, hogy rossz, mert nehéz, vastag, szorít stb., de szerintem még mindig jobb érzés lehet az is, mintha ide-oda mozognának, hiszen egy nagy mellnek azért súlya is van. Akinek pedig tényleg kicsi a melle, annak van más lehetősége is pl. bandeau topok, merevítő nélküli melltartók, bralette stb., amik szerintem abszolút kényelmesek. Pl. topokat én is szoktam hordani és meg sem érzem, hogy rajtam van.
2018. okt. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
54%

Időpont ma 13:46

Ha mindig tekintettel lennénk mások ultraérzékeny konzervatív szarságaikra, akkor még ma is botokkal vadásznánk.

2018. okt. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!