Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a cipőröl?

Figyelt kérdés
[link]
2018. okt. 6. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, főleg a külső anyaga miatt. De ízlés kérdése, ha neked tetszik akkor vedd meg. Az én magassarkú bakancsom se tetszett a barátnőmnek aki ott volt velem vásárolni, mégis megvettem mert úgyis én hordom, nekem kell, hogy tetsszen. :)
2018. okt. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem tetszik 16/l
2018. okt. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Metionin ***** válasza:
Szerintem jó, én felvenném.
2018. okt. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Nekem nem tetszik, bumszli és nem valami nőies.
2018. okt. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a nőiesebb darabokat szeretem, így ez nekem eléggé otrombának tűnik, magamnak biztosan nem venném meg. Ellenben szoktam látni az utcán sportosabban öltözködő lányokat, rajtuk tetszik, mert illik hozzájuk. Attól függ, milyen a stílusod. Egyébként én mikor csizmát nézek, a kinézet mellett mindig megnézem milyen a talpa, mondjuk ennek jónak tűnik, nem hinném, hogy hanyatt esnél benne a havas, jeges úton.
2018. okt. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Időpont tegnap 22:15

Attól függ, hogy mit tartunk nőiesnek.

2018. okt. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát nem az én világom, de ahogy írja az egyik előző válaszadó, a talpa a képek alapján alkalmas lesz télire, ami már egy komoly szempont :) nálam legalábbis mindenképp, én mindig bajban vagyok a csizmákkal/bakancsokkal, mert ami tetszik, annak általában életveszélyes az alja, de az elcsúszástól meg rettegek. szóval ha valami egy kicsit is megtetszik és jó talpa van, azonnal megveszem.
2018. okt. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!