Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Debrecenben hol lehet viszonyl...

Debrecenben hol lehet viszonylag olcsó és normál méretű ruhákat venni?

Figyelt kérdés
Pláza/Fórum nem lenne rossz csak mindenhol még az xxl is 180cmes 40kgos srácokra van méretezve. Pénz még haggyán bár egy felső ne legyen már 8k.

2018. okt. 6. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
C&A-ban vannak megfizethető áron jó minőségű ruhák. farmerok ott a legjobbak
2018. okt. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát tesóm 193 cm és 90-100 kg között van, ő a H&M-ben szokott magára pólót találni, ingje, nadrágja is van onnan. A C&A is szintén jó, bár onnan kevesebb ruhája van. Ha nincs gondod azzal, hogy mondjuk kicsit sportosabb a póló, akkor a Decathlonban is ki lehet fogni jó dolgokat.
2018. okt. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

200 cm vagyok, és 130 kg, magas vagyok, van rajtam némi súlyfelesleg de főleg az izmosabb fajtából (tehát nem vagyok nagyon kövér), és így fogalmazom meg neked a válaszomat.


Elegánsabb cuccokat, ha öltöny vagy ing vagy zakó stb, a "szuper fashion", ami ott van az energy gym mellett, szoktam vásárolni. Kényelmes és van nagy méretben is mindenük.


Szabadidő cuccokat, vagy otthonra valami kényelmeset, általában a fórumban lévő c&a-ból szoktam bevásárolni, jó minőségű farmer vagy esetleg elegánsabb nadrágjaik vannak, viszont az "öltöny" részt nem ajánlom..


Esetleg még néha szétszoktam nézni, nagy ritkán az ázsia centrumba (tudomtudom kínai, viszont méretben és anyagban néha kilehet fogni egy-két jót)


Edző cuccokat, szintén a c&a-ból szoktam nézni, illetve kijárok polgárra és ott az outletben adidast vagy a nike-ot veszem célba.


Árban egyébként egyik sem drága, szuper fashionban nem is olyan régen vettem kényelmes, divatos és rám illő öltönyt, zakó+ing+nyakkendő+nadrág+cipő együtt került kb 50 ezerbe

c&a ott ez a 3.000-10.000-es ár dukál

a kínai 1.000-6.000

nike vagy adidas 5.000-20.000

2018. okt. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!