Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magyarorszagon divat a melegít...

Magyarorszagon divat a melegítőnadrág?

Figyelt kérdés
Fiatalok (14-23) között otthon divat már a melegítőgatya utcára? pl air maxekkel vagy sneakerekkel vagy még mindig le van maradva?
2018. okt. 8. 02:20
1 2
 1/13 Alain Delon ***** válasza:
Az mi is akar lenni?
2018. okt. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

Szerintem nagyon sokrétű a magyar öltözködés"kultúra".


Sokan igénytelennek tartják ezt és inkább kifinomultabban öltözködnek, mások kicsit "vagányabban" vagy extrábban.

A melegítőnadrág+aurmax igazából senem elegáns (sőt...), senem aranyos hatást kölcsönző, sem pedig különleges.

Inkább ilyen laza, lezser style. Sokan öltözködnek így, akik ezt preferálják vagy szimplän a kényelmet részesítik előnyben, szemben a "divattal".

2018. okt. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Alain Delon ***** válasza:
Én erre tényleg kíváncsi vagyok. Linkeljetek már be róla képet. Köszi!
2018. okt. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
A 90-es években az volt. Manapság én már nem nagyon látom csak olyanokon, akik látványosan igénytelenek egyéb téren is.
2018. okt. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%

Nem, nem divat "már", mert amiről te beszélsz, az kb. 20 évvel ezelőtt volt menő. Bizonyos szubkultúrákban.


Edzőterembe menet viselek melegítőruhát, illetve futáshoz. Ugyanis arra való.

2018. okt. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Alain Delon ***** válasza:
0%
De én még mindig nem tudom, miről van szó. Értelmes kérdésfeltevő be szokta linkelni, hogy mire gondol. De ezek szerint te...
2018. okt. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Kérdező...

18 vagyok.


Én egyáltalán nem látom kifejezett divatnak. Van akin ez van, de az általában vagy sugároz valamit, vagy igénytelen. Vagy szimplán az igénytelenséget sugározza.


2es voltam.

2018. okt. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én is úgy látom, hogy egyre nagyobb divat.

A tinik által legtrendibbnek kikiáltott webshopoknál, pl. a Fashionnovánál is egy csomó ilyen melegítő-szerű, de mégis kicsit szexisebb kivitelű ruhadarabot látok. A Bershka is tele van velük.

Nekem személy szerint tetszenek. Már mint örülök, hogy végre kaphatók elegánsabb sportöltözékek is, nem csak az egy kaptafa uncsi termópulóverek és mackónadrágok kombója.

2018. okt. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

9-es vagyok: És hozzáteszem, hogy ezek már nem “azok” a tipikus melegítők.

Sokkal szebb, karcsúsított fazonjuk van, még a kicsit homokórásabb, nagyobb idomú lányokon is jól mutatnak.

Az Instagramon is rengetegen szelfiznek ilyen szettben.

2018. okt. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

+ Így nincs olyan nagy probléma, ha valaki felveszi utcára is.

A legtöbb ember már úgy sem tesz különbséget az utcai és az otthoni szerelések között.

2018. okt. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!