Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A tökéletes fekete nadrág...

A tökéletes fekete nadrág létezik?

Figyelt kérdés

Hónapok óta vadászok egy normális, szűkszárú, normál vagy magas derekú

fekete farmert, de egyszerűen nem találok semmi használhatót. Mindig is nehéz volt számomra nadrágot találni, de mostanában mintha minden bolt ellenem lenne.

Persze nem vagyok egy egyszerű alkat, sem konfekció méret...a derekam 70 cm, a csípőm 100, combom elég izmos, a vádlim is vastagabb, mint az átlagnak. Általában vagy fel se jönnek a nadrágok, vagy ha igen, akkor hatalmas lyuk van a derekam és a gatya között, vagy nem áll sehogy, a hosszról meg a ronda, nagy, széles zsebekről már nem is beszélek.

Nektek sikerült valahonnan beszerezni egy olyan nadrágot, amire azt mondjátok, hogy igen, ez jó?



2018. okt. 8. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Egy van ami tökéletes számomra azt pedig a Pandorf-i Mustang boltban vettem, kegyetlen jó farmereik vannak, igaz meg is kell fizetni de tényleg jók rám.
2018. okt. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
De ha szűkszárút akarsz, akkor csináltasd meg szabónál...
2018. okt. 9. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mango.
2018. okt. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Nem, nem létezik. Férfiként is évek óta keresem a tökéletes fekete farmert. Sztreccses anyagú, egyszerű szabású (nincsenek rajta keresztbe varrások dizájnelemként stb), homogén színe van, nincsenek koptatások és szűk szára van.

Az ember azt hinné bármelyik sarkon találok. Hát nem. Ja igen, nem vagyok egy Bershka kompatibilis méret...

2018. okt. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Rám semmilyen konfekciónadrág nem jó, ezért is tanultam meg varrni, neked is ezt tudom ajánlani, vagy persze mehetsz varrónőhöz. Viszont megfizethető éjfekete farmeranyagot sem lehet találni jóformán sehol, évek óta eredménytelenül vadászom rá. Ebből a helyzetből képtelenség győztesként kikeveredni. :/
2018. okt. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

Pontozzatok le idiotak.

En is evek ota kerestem.

De végülis, ami jó rám, csak igazitani kell rajta. Pl labszaron, mert nagyon szeles és én jobban szeretem a szukszarut.

Ezert el szoktam menni varronohoz, es lam-lam tokeletes lett a nadragom.

2018. okt. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én a Pull&Bearben találtam meg a számomra tökéleteset :D
2018. okt. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!