Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, milyen ruhákat viselné...

Csajok, milyen ruhákat viselnétek ha megnyernétek a lottó ötöst és milliárdosak lennétek?

Figyelt kérdés
Tételezzük fel,hogy lottóztok és nyertek.

2018. okt. 10. 16:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kb mint most, csak pl farmerből valami jó kis márkásat. Szóval fullos minőségűt. A stílusom attól még megmaradna ilyennek.
2018. okt. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlókat mint most, csak nem az Ázsiai áruházból venném őket hanem márkásabb boltókból.

Meg lenne egy két Gucci kiegészítőm.

2018. okt. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Prémiumabb cuccokat vennék, mint most, az tuti. Mondjuk egy pólóért szerintem nem adnék ki egy 10esnél többet gazdagon sem, de farmerra, cipőre és táskákra nem sajnálnám a pénzt.
2018. okt. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A stílusom megmaradna. Max minőségibb ruhákat vennék, nem turiznék annyit. De akárcsak az előző, én sem adnék ki vagyonokat egy egyszerű rubadarabért. Cipőm tuti több lenne. Abból sosem elég. :))
2018. okt. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
High end es prémium márkákat hordanék, de ugyanezt a stílust mint most.
2018. okt. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazokba a plázás üzletekbe járnék, mint most, csak gyakrabban vennék új ruhákat.
2018. okt. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én fiú vagyok, de azért válaszolok: jobb minőségű ingeket vennék. Attól még ugyanúgy turiznék, most sem azért turizok mert olcsó hanem mert jó egyedi dolgokat lehet találni
2018. okt. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hasonlókat mint most, csak végre meg tudnék venni Dollskillről meg Killstarról mindent, ami tetszik :D

Na jó, pár Rick Owens cuccot azért beújítanék.

2018. okt. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ugyanolyanokat, mint most. sosem mondanék le a stílusomról. max kellene egy egész gardróbszoba a szekrénykém helyett :D :D
2018. okt. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt viselném mint a ruszki nők! Kimennék vásárolni a Gum-ba
2018. nov. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!