Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés

Van jelentősége s bécsi keringőnél, hogy milyen méretű az abroncs?

Arra gondolok, hogy pl. kisebb abroncsnál nagyobb a valószínűsége, hogy a cipő sarka beakad tánc közben?

Már le van foglalva a keringő ruhám, és a lehető legkisebb abroncsot választottam, tekintettel a táncpartneremre is, mivel úgy gondolom, minél nagyobb az abroncs, annál nehezebb párban táncolni - vagy ebben is tévedek?

Akinek van tapasztalata, megköszönném, ha megosztaná velem! :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: keringő, bécsi, szalagavató, abroncs, tánc, cipő

okt. 12. 17:40  Privát üzenet  

A válasz
Az abroncsnak pont az a lényege, hogy nem lépsz rá a szoknyára :D valamivel könnyebb a párodnak, ha kisebb, de szerintem sokkal szebb a nagy abroncs, szép habos tőle a szoknya nem olyan összeesett. Nálunk egységes volt mindenkinek.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont okt. 12. 18:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kecskemétiek, szalagavatóra hol tudnék ruhát kölcsönözni?
Szalagavató ruha és kölcsönző? Kecskeméten vagy szolnokon?
Honnan béreljek szalagavatóra keringőruhát?
A bécsi Parndorfban mennyibe kerül egy Moncler kabát?
8. os vagyok, lesz szulok nevelok balja ahol becsi keringozni fogok. Milyen ruhaban illik elmenni? 14l
A bécsi Primarkban mikor vannak akciók?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!