Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés
Doszka nevű felhasználó kérdése:

Műnyomat (kínai pólón) besárgult?

Van néhány kínai pólóm, valami műanyag-szerű nyomattal.

Már többször mostam őket, aztán egyik mosásról a másikra az egyik mintán a fehér rész nagyon csúnyán sárga lett.

[link]

A zászló mintának is ugyanolyan fehérnek kellene lennie, mint a karaktereknek.

Ugyanúgy és ugyanazzal mostam, mint eddig, és csak két póló lett ilyen, a többin semmilyen fehéredés, vagy elváltozás nem látható

Lehet ezekkel még valamit kezdeni, hogy legalább egy kicsit fehéredjen a minta?

Keress kérdéseket hasonló témákban: kínai, póló, fehér, sárga

okt. 12. 17:44  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Láttatok már kirakva kínai üzletekben rendes télikabátokat?
Budapesten van még valahol olyan nagy kínai áruház mint a Sárkány illetve az Ázsia center?
Budapesten széles kínálatú kínai cipőbolt a belvárosban?
Csak nekem jönnek állandóan szét ott (kép) a cipőim?
Szerintetek úgymond kínai ruhaboltban találok harisnyatartót és combfixet/combharisnyát?
Fehér selyem besárgult?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!