Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik boltban kaphatú soványa...

Melyik boltban kaphatú soványabb testre ruha, más néven slim fit? (F/25)

Figyelt kérdés

Nem találok a testalkatomra valóruhákat, mivel nem vagyok egy nagyon vaskos alka. Sokat kerékpározom, így ami rajtam van az főként izom, de zsír sajna nem sok van. A regular szabású ruhák hülyén állnak rajtam, főként hátba/derékban állnak el. Lehetőleg C&A/H&M-nél minőségibb ruhát keresek.


Köszönöm mindenkinek előre is a segítséget!


2018. okt. 12. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
A C&A és a H&M jó minőségű, az én tapasztalataim azt mutatják, hogy kiszolgálják az igényeket. De akkor írok jobbat: Gucci, YSL, Chanel, Armani, Dior, Dolce & Gabbana, Hugo Boss, Calvin Klein.
2018. okt. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TappancsMancs ***** válasza:

A slim fit nem vékonyabb alkatra van hanem az a szabásának jelölése ami átlagos alkatra értendő. Maga a slim fit testre feszülős szabású.


Pl férfi ingekben van több féle szabás, van a szűk testhez álló ami a slim fit, másik vége a kényelmes lazább szabás ami a regular fit.


De amúgy is mindenkinek más a konkrét alkata és nem állhat ugyanaz mindenkin ugyanúgy. Ugyanaz a slim fit ing aki vékonyabb azon akár még bő is lehet - hagyományos szabás mértékével.


Van még extra slim vagy extreme slim is.


Alapvetően ilyenek vannak, de az alkattól is függ melyik szabás fog látszani:

[link]

2018. okt. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TappancsMancs ***** válasza:

És hogy a hol kaphatóra is válaszoljak, ahol öltönyöket lehet kapni ott mindig van többféle szabásból. Már ha olyan jellegű megfelel.


Nézzed az ujja hosszát is mert van hosszított ujjú és normál.

2018. okt. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Zara, pull&bear, reserved, bershka. Itt rengeteg a slim fit, sőt a skinny az még szűkebb ha nadrágokról van szó. Ha pólókról vagy ingekről van szó akkor a zara és a reserved a neked való ott van super slim fit is az igazán vékony alkatra is.
2018. okt. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!