Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ugye ma van a melltartó...

Ugye ma van a melltartó mentes világnap. Nagy és lógó mellű nők ti hogyan élitek meg ezt a napot?

Figyelt kérdés
Főként hatalmas és lógó mellű nőkhöz szól a kérdésem, akiknek elengedhetetlen kelléke a mindennapokban a melltartó viselése az óriási vagy lógó méretű melleik miatt. Ti ma akkor nem hordtok melltartót?

2018. okt. 13. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Dehogynem

Ha nem mondod, nem is tudom hogy van ilyen nap

2018. okt. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Ugye tudod, hogy nem kötelező betartani mindent, amit egy okos kitalál?
2018. okt. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Én kis mellűként is hordok ma. Amúgy azt se tudtam hogy van ilyen nap. Ha tudtam volna , akkor is vettem volna fel.
2018. okt. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Exemnek nagyon nagy mellei voltak, G-s melltartót hordott. Ő nem tehette meg,hogy nem vesz fel,mert baromira kellett neki, hogy fogja. Szóval van olyan aki nem biztos,hogy megtudja tenni,hogy nem vesz fel...

37/F

2018. okt. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudtam, hogy ilyen nap van, és nem vagyok birka, hogy amit mondanak, azt csinálom agyatlanul.
2018. okt. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
Nekem nagy cicim van és hat rá a gravitáció, ezért mindig hordok melltartót. A melltartómentes napon is hordtam. Nem éltem meg sehogy.
2018. okt. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem kötelez rá, hogy ne vegyél fel ezen a napon melltartót. A szeretnéd tartani ezt a szokást, akkor ne vegyél fel. Persze ha van rá lehetőséged.
2018. okt. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!