Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Újra nagy divat a harisnya?

Újra nagy divat a harisnya?

Figyelt kérdés
Idén ősszel szinte mindenki harisnyában van. Vagy szoknyával, vagy a térdénél lyukat nadrággal, vagy magasabb szárú nadrággal. Idén tényleg újból divat lett?

2018. okt. 13. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindig az volt...
2018. okt. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sosem ment ki a divatból....csak pl nyáron nem kell 40 fokban így nem hordta senki.
2018. okt. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is divat volt mert az egyik legnőiesebb ruhadarab
2018. okt. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen időben sokan hordanak nadrághoz térdfixet.Sajnos szoknyát kevesen hordanak felénk.
2018. okt. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ez nem divat, hanem egyfajta általános viselet. A szaggatott nadrág az ami divat és nyilván alá vesznek harisnyát mert aki hajnalba megy munkába, iskolába és fázós de szakadt nadrágba akar lenni mert divat az nyilván vesz alá valamit hogy ne fagyjon szét. Én 90% ban viselek harisnyát persze időjáráshoz való vastagságút, télen kemény fagyokban inkább vastag leggingset, de azt is szoknyával, vagy egyrészes ruhával hordom. Nadrágot nem igazán szeretek viselni. Kislány koromban anyukám mindig is szoknyát adott rám harisnyával, csak hidegben hordtam nadrágot, meg amikor esős idő volt. Ő azért nevelt így mert szerinte csak így lehetek igazán nőies, ahogyan ő is ilyen volt. Persze volt idő amikor nadrágot hordtam inkább kamaszként, de hamar leszoktam róla, mert a szoknya nekem mindig is kényelmes volt. Rövidnadrágot abszolút nem viselek, anno tesiórán viseltem főleg gimibe, mert általánosba tornadresszt hordtam.

Így 24 évesen mindig szoknyát hordok. Munkahelyemen elő van írva a hosszúnadrág ha a csarnokba kell mennem adminisztrátori feladatok végzéséhez mert heti 1 alkalommal meg kell csinálnom, de arra van külön munkás nadrágom amit bent felveszek és ennyi.

2018. okt. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!