Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ing nélkül kiöltözni férfiként?

Ing nélkül kiöltözni férfiként?

Figyelt kérdés
Lehetséges valahogy? Az ing kényelmetlen, ahogy lányok sem szeretik sokan a blúzokat, de ők ki tudnak öltözni blúz nélkül, férfiak ing nélkül szerintem nem, vagy igen?

2018. okt. 14. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Pólóing esetleg? Szerintem vannak szép darabok.
2018. okt. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2018. okt. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hűvösebb időben, ha a lehet a póló fölé húzni valami előkelőbb pulóver-félét, akkor megoldható, nyárias időben problémásak az ilyen dresszkódos helyek... amit én pl. úgy oldottam meg, hogy eleve nem választottam ilyen foglalkozást. Ha valami divattervező lennék, biztos megoldanám, hogy legyen valami "előkelőbb hatású izé", ami mégse ing, de ez perpillanat nincs megoldva. Itt az ideje a felnövekvő fiataloknak ezt kiharcolni, mégse fognak úgy öltözni, mint a múltszázadi papikák, bármennyire is elvárnák azt tőlük.
2018. okt. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Garbó+öltöny, bár szvsz akkor már inkább az ing :p
2018. okt. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 TappancsMancs ***** válasza:

Az ing kényelmetlen? Direkt a kényelmessége miatt hordom (is azért). Ha teljesen begombolod a nyakkendő miatt akkor az lehet tényleg szokatlan, de önmagában az ing kimondottan kényelmes - már a laza szabású. A testre feszülő divatigek kevésbé kényelmesek.


Félig kiöltözni még lehet ing nélkül, garbó vagy hosszú ujjú pólóval. Esetleg olyan pulcsival.

2018. okt. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!