Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bershkában kapható túlsúlyosos...

Bershkában kapható túlsúlyososaknak való ruha?

Figyelt kérdés

Inkább pulóver, póló és nadrág érdekelne.


Tudnátok nekem linkelni ilyen ruhákat?


165cm/63kg


2018. okt. 14. 14:27
 1/4 anonim válasza:
100%
Nem vagy túlsúlyos, szóval biztos van.
2018. okt. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez erősen nem túlsúly kategória :D 44-es a legnagyobb nadrágméretük, a legtöbb fazon meg 42-ig van, de az még az én 170/75 méretemre is jó, és én kimondottan combos-faros alkat vagyok.
2018. okt. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát,ahhoz képest, hogy a velem egymagas lányok az osztályban 50 kilósak, és azt mondják, hogy "dagik".
2018. okt. 15. 15:16
 4/4 anonim ***** válasza:

170 cm vagyok 72 kg. Sajnos pocakban és combban kifejezetten erös (nevezzük hájasnak)

Az ilyen plázás üzletekben és egyáltalán nem találok magamra ruhát. Még felsőket sem mert széles a vállam és mellesleg is megvagyok áldva.

Arról nem is beszélve hogy totál elvannak méretezve a ruhák. Bementem a tallyba egyszer mert tetszettek a kirakatban a ruhák. A "44"es nadrág nem jött volna fel a térdemig se, holott normál méretezést tekintve a 42es nagy rám... felsőkben meg csak xxs meg xses haspólókat találok mindenhol (amin kiakadtam hogy nem egy helyen láttam KÖTÖTT haspulcsit):D Azt nem értem hogy miért nem írják ki hogy imidzset váltottak és mostantól gyerekruhákat árulnak. Merthát nem lehet mindenki 150 cm és 40 kg...

2018. okt. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!