Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet ilyen téli bakancsot...

Hol lehet ilyen téli bakancsot venni illetve ez jól néz ki? 18f

Figyelt kérdés

Télen általában nem szeretek tornacipőt vagy edzőcipőt felvenni. Ezért gondoltam veszek egy rendes téli bakancsot (nem egy nagy bumszli fajtát) Ilyenre gondoltam: [link]

Ez jól néz ki szerintetek? Hol lehet kapni ilyeneket? Illetve ehhez milyen nadrágok passzolnak igazán? Köszönöm annak aki válaszol!



2018. okt. 14. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Talán deichmann vagy ecipő.

Sima farmer megy hozzá szerintem.

2018. okt. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Viszonylag sztenderd bakancs, humanic, reno, deichmann mindenhol kapható ilyesmi, egy sötét farmerrel remekül mutat. De szerintem egy árnyalattal sötétebbet próbálj meg mert az több mindenhez passzol, pl fekete farmerhez is egy jó mélybarna, de ez a világos barna már annyira nem. Akár kicsit elegánsabb öltözékhez is nagyon jó opció tud lenni.


Itt van pár példa.


[link]



[link]


[link]

2018. okt. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!