Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés

Hol lehet venni Puma x Rihanna Leadcat papucsot?

Keress kérdéseket hasonló témákban: PUMA, Rihanna

okt. 14. 20:15  Privát üzenet  

A válasz
Több helyen is találsz, az árukeresőn egy helyen, de rögtön megnézheted a shopalike vagy az ecipo honlapokon.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont okt. 20. 05:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

[link] én ezt a fajtát keresem :(

# 2/2Időpont okt. 31. 07:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hol lehet ilyenkor leárazottan utcai papucsot vagy szandált venni Pesten?
Ti is észrevettétek azt az új divatot, hogy sokan benti papucsot hordanak utcára? (kép) Mi róla a véleményetek, nektek tetszik?
Aréna Plázában hova menjek ha elfogadható áron szeretnék kényelmes papucsot vásárolni?
Hova és mivel lehet felvenni egy arany papucsot?
Hol tudok tartós papucsot venni három év garanciával?
Vettem egy Puma Rihanna Fenty cipőt,1x volt rajtam, de nem az én stílusom. Hol tudnám eladni?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!