Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit szólnátok lányok, ha egy...

Mit szólnátok lányok, ha egy ismeretlen megdicsér, hogy nagyon csinosak vagytok, szép a ruhátok?

Figyelt kérdés

2018. okt. 15. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha kulturált, akkor megköszönöm.
2018. okt. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt, mintha szidna, vagy gorombáskodna: “mit akar ez, miért pont engem szúrt ki, miért nem tudnak idegenek békén hagyni, nem igaz, hogy nem lehet az utcára kilépni anélkül, hogy valaki rám öntené a hangulatát”.
2018. okt. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Megköszönném, de azért furcsán néznék, hogy miért szólít le egy totál vadidegen.
2018. okt. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kínosan mosolyognék, megköszönném és igyekeznék eltűnni a közeléből.
2018. okt. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem volt még példa ilyenre, de ha mégis megtörténne, akkor melegen ajánlanék az illetőnek egy ingyenes szemvizsgálatot a látás hónapjára való tekintettel.
2018. okt. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Ha egy teljesen idegen odajön az utcán, akkor furán néznék.

Ha valamiért amúgyis szóba állok vele (pl. én recepciós vagyok és naponta kb 200 emberrel beszélek) és megdícséri a ruhámat, v hajamat, akkor azt kedvességnek veszem. Néha van olyan srác aki a körmömet dícséri meg! Mondjuk ez valahol figyelmes dolog, mert állítólag a férfiak letojják milyen a körmünk színe. De azért elég egyértelmű mire megy ki a játék :D


Azért van aki túltolja, és megkérdezi, h a táskámat hol vettem, vagy a körmömet hol csináltattam, hát nem is tudom, egy fiút ez miért érdekli???

2018. okt. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Meg hát!
2018. okt. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Metionin ***** válasza:
Van hogy random megdicsérik a ruhámat vagy a hajamat, olykor a tetkóimat is, ilyenkor megköszönöm és annyi. Az alpári "azmánsegg'!" típusú "dicséreteket" figyelmem kívül hagyom.
2018. okt. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem örülök, mert nem másoknak öltözöm, és nem bírom a kéretlen megjegyzéseket. szóval kit érdekel, hogy mit gondol? :D de most komolyan. inkább felidegesít.
2018. okt. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!