Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok/nők valójában mit...

Lányok/nők valójában mit gondoltok amikor fel vesztek egy forró nadrágot amiből ki is látszik a popsi?

Figyelt kérdés

Értem én meleg van meg minden de most őszintén :D

Figyelem felkeltés?

Önértékelés hiánya és mástól akartok pozitiv megerősítést?

Esetleg más oka van?


Nem azért de én nagyon nem tudok meg béképni a hot pants-al és szedetném meg érteni az okokat gondolatokat hogy miért húzza fel az ellenkező nem



2018. okt. 16. 22:10
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Na meg annyira hogy a tevepaták is megmutatkozanak
2018. okt. 16. 22:14
 2/19 anonim ***** válasza:
31%
Valaki mért vesz fel farmernadrágot? Vagy miért köt nyakkendőt? Engem érdekelne, hogy minek veszünk fel kék színű pólókat? Mélységesen felháborít, hogy valaki nem zöld, hanem kék ruhákat hord. Szerintem tiltsuk be a szabad akaratot. Há' minek az?
2018. okt. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Én nem írtam semmi ilyesmit! Nem is meg teríteni akarok hanem ahogy le írtam az okát szeretném tudni


A nyakkendőre tudok választ adni mivel ez a tanult és igényes férfi képét mutatja ami tükrözi az ember szerepét a társadalomban és igen a gondolataim közt ott van uhh ez szexi fess na meg elegáns

2018. okt. 16. 23:06
 4/19 anonim ***** válasza:
63%
Jól áll, kényelmes, a legtöbb forrónacimból nem igazan van kint a hátsó felem. Viszont sokkal hosszabbnak tűnik benne a lábam, ami bejön. Nincs önértékelési problémám, pont azért merek felvenni ilyen mini nadragokat mert tudom hogy jó alakom van. A párom figyelmét igyekszem felkelteni benne :D Habár így októberben nem igazán aktuális a kérdés szerintem.
2018. okt. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Igen tudom :D csak egyre több lánynál láttam nyáron csak most gondolkoztam el rajta igazán és én azokról beszélek amiből a fele kint van vagy akár még több
2018. okt. 17. 00:02
 6/19 anonim ***** válasza:
67%

Márpedig pont, hogy problémájuk van önmagukkal. Ezt kompenzálják a testiség túlzott előtérbe helyezésével. Azt hiszik ettől valakik. A rib*n*ok viselnek olyan nadrágot ami segget villant. Ez nem szexi hanem közönséges. Persze, ha dugásra keres valaki partnert, akkor pozitív a dolog. Komolyan kapcsolatnál kizáró ok.

És akkor még nem beszéltünk a tömegközlekedésen való ücsörgésről fedetlen popsival:D

2018. okt. 17. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
Én is szeretem a nagyon rövid sortot, de a fenekem pont nem lóg ki belőle. Az már közönséges lenne. Így viszont szexi, játékos hatást kelt
2018. okt. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
37%
Imádom mikor valaki r*b*ncozik szimplán öltözködés alapján meg kitalálja hogy biztos önértékelési problémája van a másiknak.
2018. okt. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%

Időpont ma 18:00

Tudod, ez Magyarország. Itt az emberek tanulással és törtetéssel nem képesek előrébb jutni, ezért másokban keresik a hibákat, hátha így többnek érezhetik magukat.

2018. okt. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
44%

Utolsó, ajánlanám figyelmedbe:

[link]


„r*ba*c (főnév)

1. Argó: Magát kihívóan kellető nő, aki könnyen kapható egy felelőtlen nemi kapcsolatra.”


A kihívó kelletés fogalmát kimeríti a segged mutogatása. Azért ez nem gondolnám, hogy vita tárgya.

2018. okt. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!