Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz lerúgni a cipődet?

Gáz lerúgni a cipődet?

Figyelt kérdés
Időnként le szoktam rúgni irodában, de még akár az utcán is, szerinted gáz?
2018. okt. 16. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Irodában illetlenség, utcán egyenesen baromság.
2018. okt. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Aha, elég gáz. Utcán csak fura, irodában viszont nagyon zavaró ha lábszagod is van. Ha megoldható inkább vigyél váltócipőt az utcait meg rakd el vhova (asztal alá dobozba vagy hasonló, ahogy nálatok megoldható).
2018. okt. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Hát semmiképp sem illendő. Az irodában elég tiszteletlenség, ráadásul modortalan, komolytalan jellemre utal - ezt sugárzod vele a többiek felé. Az utcán meg se nem kényelmes, se nem higiéniuks, ezt nem is értem, hogy milyen helyzetekre gondolod.
2018. okt. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Ha irodában dolgoznék (eszem ágában sincs) módfelett lesza**ám, hogy ki visel cipőt az asztalnál vagy ki nem. Ha az ő komfortérzete így lenne rendbe hát csinálja. Segíti a produktivitást is, ha nem feszeng. Persze, ha intenzív lábszaga van illetőnek akkor az más tészta.
2018. okt. 17. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

előzőnek igaza van.

én irodában dolgozom (sajnos) ráadásul egy extrém komoly(nak tartott, engem nem hat meg) munkahelyen. minden nap leveszem a cipőmet, ha kimegyek az irodámból, akkor meg egy filc klumpa van rajtam. senkit nem zavar.

2018. okt. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
félreérthetően írtam: mármint a munkahelyen belül ha kimegyek az irodámból, az utcára természetesen visszaveszem a cipőmet :D :D
2018. okt. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%
nem!!! (hacsak nincs olyan lábszagod, ami már gázszivárgásnak minősül)
2018. okt. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Éljen a dress code...
2018. okt. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!