Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hölgyek, terd fölé érő lovagló...

Hölgyek, terd fölé érő lovaglócsizma eredeti szőrme mellyennyel felvehető a mai divat szerint? A feleségem dilemmazik rajta. Szerintem igen de nem hisz nekem.

Figyelt kérdés

2018. okt. 19. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
szerintem elég proli szerelés de ha neki tetszik nyugodtan vegye fel. nem kell a divatot követni
2018. okt. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi.Hát már nem vagyunk annyira fiatalom:)))
2018. okt. 19. 12:33
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Lovicsizma? Minek? Gondolom nincs hozzá ló.

Nem tudom ezeket a sportszereléseket hétköznapra miért erőltetik.

2018. okt. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Én inkább bundát vennék fel, nem mellényt.

De nem kérek privátot :D

2018. okt. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötletet 4-es.Felhozom mint lehetőseget és ha teszik neki akkor lesz bunda vásárlás.Azon ne múljon.:)
2018. okt. 19. 12:53
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jó lehet. Persze egy csinos nőn.


Én se kérek privát üzenetet!

2018. okt. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon jól nézne ki egy csinos, elegáns nőn. Én nagyon sokáig lovagoltam és egy drágább, minőségi lovaglócsizma annyira szép és igényes tud lenni, hogy simán felvettem hétköznapokra is. (Nem is volt szívem az istállóban használni, csak fontosabb versenyekre vettem fel.)

Szőrmével is kiváló hatást kelt, mondjuk én eredeti, állati szőrt biztos nem vennék magamra, de ez most mindegy.

2018. okt. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
7. Nem mindegy
2021. szept. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!