Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tetszik ez az összeállítás?

Hogy tetszik ez az összeállítás?

Figyelt kérdés

Ezt szeretném felvenni huszonéves férfiként Budapest utcáin.


fekete farmer


táska


[link]


blézer


[link]



csizma


[link]



2018. okt. 20. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Férfikééént? De hát ezek full nőies dolgok.
2018. okt. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az összeállítás amúgy tetszik, stílusos, de férfiként azért be fognak szólni ezért (feltéve hogy nem csak troll kérdés ez).
2018. okt. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, de nem en fogom hordani hanem te, szoval magadat kerdezd, hogy tetszik-e
2018. okt. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Maga a ruha szvsz uncsi és régimódi sznob macás. Egy férfin? A te dolgod, engem igazából pont nem érdekelne. A valóságban viszont az az igazi kérdés, hogy hány utcán jutsz végig, mielőtt egy kevésbé liberális gondolkodású fazon bucira veri a fejed..
2018. okt. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, de készülj fel rá, hogy a magyar átlag vélemény, ahogy az előző kommentek is mutatják, nem egyezik az enyémmel. Ha mered vállalni, én támogatlak. :)
2018. okt. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem huszonévesként elég öreges cucc, majd 40 éves férfiként hordj ilyeneket. van csomó fiatalosabb nőies ruha.

engem nem érdekel, ki mit hord, de azért nézném meg, mert szokatlan. ha minden 5. férfi ilyent hordana, már senkit se zavarna.

17f

2018. okt. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Be fognak szólni? Ki fogják nevetni? Tényleg ezért ne öltözködjön úgy az ember, ahogyan akar. Mert valakinek az nem tetszik? Kit érdekel? A kérdés feltehetően egyébként nem valós, de ettől függetlenül nincsen senkinek köze ahhoz, hogy ki, s mit vesz fel. A nevetséges az, hogy egyesek jogot formálnak maguknak olyan téren, ahova nemhogy jog, de semmi sincsen számukra.
2018. okt. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Én teljesen egyetértek veled, de sajnos ettől még nem egy olyan világban élünk, ahol így működnének a dolgok. Az emberek nagyon gonoszak tudnak lenni, és nagyon kevés az olyan ember, aki emelt fővel és minden mentális következmény nélkül el tudja viselni a beszólásokat. Jobb, ha tudja, mire számítson. :(
2018. okt. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!