Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hypebeastek! Ha választhatnáto...

Hypebeastek! Ha választhatnátok bármilyen cipőt amit megkaphatnátok ingyen (ha nem lenne tiszta, ár nem számít) melyik lenne az?

Figyelt kérdés
Gondolok itt yeezy boost 350, air max 270, vapormax flyknit 2 stb.-re. Jelenleg ilyen lehetőség elött állok, a félreértés elkerülése végett, nem, nem anyu apu ajánlotta fel, hogy válasszak egy cipőt. Kérlek olyat javasoljatok amit ti is szívesen felvennétek, és büszkén viselnétek az utcán. Mindenkinek előre is köszönöm!

2018. okt. 21. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Ők megbízhatóak, írj nekik esetleg. Vagy az egyik srácnak aki az oldalt csinálja, van egy youtube csatornája, hypebeast cuccokkal kapcsolatban is gyárt tartalmat.

Csatorna: Lil Máriusz. (Igen, így komolytalannak tűnik, de én ránéznék a helyedben)


Még egy dolog, a yeezy boost 350, akármennyi pénzed is van, úgyis az emberek 99%-a azt fogja mondani, hogy nem eredeti. Tapasztalatból beszélek.

Persze, ha ez nem érdekel, jól néz ki a cipő, és nagyon kényelmes is.

2018. okt. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

#1 vagyok, a linket az oldalról kihagytam.:


[link]

2018. okt. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem vagyok "hájpbíszt", de szívesen válaszolok a kérdésedre. Bármelyik jó az általad felsoroltak közül, kényelemre is, kinézetre is, és "ajnározottságra" is. A magam részéről olyan álmokat is kergetek, mint az Air Jordan 1 Chicago, vagy Shattered Backboard, esetleg Homage to Home.
2018. okt. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeteket, segítségeteket! :)
2018. okt. 24. 15:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Balenciaga triple s
2019. jún. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
balenciaga speed trainer
2019. szept. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!