Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik órát érdemes venni?...

Melyik órát érdemes venni? Tissot vagy Seiko?

Figyelt kérdés

Ez a két modell tetszik, de nem tudom, hogy melyikkel járnék jobban. Mind a kettő márka elég híres és jókat hallottam róluk. Azt a seikot nagyon sokan veszik Amerikában. A tissot meg Quartz szerkezetes. Melyik lenne a jobb? Nagyjából egy árban vannak.

[link]

[link]



2018. okt. 21. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tisso

A másik ronda

2018. okt. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A Seiko egy Autómata búvár óra

A Tissot pedig egy Svájci Quartz, “Dress-watch” ra emlékeztet

Innentől kezde bármelyiket is veszed jól jársz., de ez leginkább attól függ hogy milyen a stílusod.

Ja és még annyi, hogy a Tissot-ban pár évente elemet kell cserélni, a Seikot pedig csak hordani kell.

Én mint óra-gyűjtő a Seikot választanám.

2018. okt. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat! Találtam meg egyet tissot V8 néven az automata és hasonló arkategoria. De az automatát meg szervizeltetni kell par évente.
2018. okt. 23. 12:19
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A Tissot V8 már egy jobb választás lenne, (nem tudom pontosan melyik V8 ra gondoltál, mert sok modell van) de ahogy elnézem szépek is vannak.

Esetleg ilyesmi Svájci óra téren megnézhetnél még pár más márkát is pl:

Certina, Oris, Hamilton, Victorinox vagy egy “kicsivel drágábban” Longines (mindegyik Svájci (Swiss Made) márka)

2018. okt. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A longines hydroconquest et néztem de az már elég sokba kerül. Első óra lenne ugyhogy nem tudom megéri-e rögtön olyat venni.
2018. okt. 25. 16:17
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha az első órád lesz, akkor bőven elég a V8. Ha esetleg bármi egyéb órával kapcsolatos kérdésed lenne, írhatsz Privátba. Mint mondtam, elégge értek az órákhoz(és óragyűjtő is vagyok).
2018. okt. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaidat, sokat segítettél.
2018. okt. 25. 19:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit :)
2018. okt. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!