Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz, ha egy lány...

Szerintetek gáz, ha egy lány sokkal nagyobb ruhákat hord, mint amit kéne?

Figyelt kérdés
Itt most nem arra gondolok, hogy egy pulcsi eredetileg bővebb, lazább fazonú, hanem, hogy direkt nagyobb pólókat, pulcsikat, kabátot hord (de általában szűk nadrágokkal). A hosszú ujjúknak az ujja mindig rálóg a kézfejére és majdnem combközépig érnek. Néha férfi pulcsikat is hord.
2018. okt. 22. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

jópár éve így öltözöm, meg fognak szólni érte. főleg itt. mindenki szerint gáz, ha nem hordasz feszülős felsőt meg hasonlót. majd oltani fognak, hogy nem vagy nőies.

csak szóltam, készülj.

2018. okt. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Eléggé hülyén néz ki
2018. okt. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nem gàz a boyfriend stílusu öltözködés. Hord ha abban érzed jól magad.

Viszont abban is biztos vagyok hogy pàr év múlva majd ha vissza nézed magad akkor rácsodálkozol hogy hogy öltöztél. Nem azzal van gond hogy nagyobb ruhàkat vettél fel, hanem hogy nem minden esetben tünik elönyösen rajtad. Kövérithet, alacsobbnak tünhetsz.

2018. okt. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem nem fogsz benne túl csinosan kinézni. De én nem tartom gáznak, ha valaki nem is akar csinosan kinézni. Ez a magánügyed.

2018. okt. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem baj az, ha nem hordasz feszülős cuccokat, de az, hogy direkt nagyobb méretet hordasz, mint amit kellene, elég bénán tud kinézni.
2018. okt. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Én az esetek legalább felében a barátom cuccait hordom. Ő 192 centi és izmos, én 164 vagyok és törékeny. Szerintem cuki vagyok benne, szerinte cuki vagyok benne, innentől kezdve senki nem érdekel.
2018. okt. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Eléggé langyinak tűnik , szerintem maradj a megszokottnál.
2018. okt. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ívy1 ***** válasza:
Hát ez függ attól is hogy hány éves vagy.Bár az a tapasztalatom hogy egyre fiatalabb,az átlag életkor azoknál,akik a nőies öltözködést részesítik előnyben.
2018. okt. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!