Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kifakult cipo mar olyan is marad?

Kifakult cipo mar olyan is marad?

Figyelt kérdés
A parom nyaron vett maganak egy cipot (szele bor a labfejnel szovet), azota most eloszor "mostam ki". Szivacs+ kis szappan es viz. Nem raktam be a mosogepbe mert a sarka biztos megtort volna. A lenyeg, hogy mar a tisztitas elott is megfakult de most szerintem meg jobban. A kerdes, hogy ez akkor mar ilyen is marad, semmi megoldas? Esetleg visszavihetem az uzletbe emiatt vagy csak kirohogtetnem magam? Azert erdekel ennyire mert egy 30000 forintos columbia ciporol van szo. Bocsi, ha rossz kategoriaba irtam a kerdest. Elore is koszonom.
2018. okt. 22. 15:45
 1/2 TappancsMancs ***** válasza:
Ha időn belül van vidd vissza, mert gyorsan semmiképpen sem fakulhat ki. Visszaszíneződni meg nem fog.
2018. okt. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem fog visszaszíneződni, egy próbát megér a csere. max. nemet mondanak.
2018. okt. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!