Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek melyik kabát néz...

Szerintetek melyik kabát néz ki jobban?

Figyelt kérdés

Télikabátot szeretnék venni, de nekem a rövidebb fazonok nem tetszenek, mindig egy kicsit hosszabbat választok, ami jobban is melegít, és a nagyobb minuszokban is simán lehet bennük járkálni, úgy hogy ne fagyjak szét.


[link]


[link]


Szerintetek melyik lenne jobb választás? Az ára nem számít mert kb ugyanannyiba kerülnek.


22F



2018. okt. 23. 09:14
 1/8 anonim válasza:

Szerintem fazonra az első, de nincs valami más színben? :/


30L

2018. okt. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

En new yorkerkben nem vennek semmit, de te tudod. Kinai minoseg kb.


A zara az mar egy fokkal jobb. De ha ra szansz ennyit, ajanlom a bershka 30 ezer koruli bundas, belelt hosszu kapucnis parkait. En nyaron kifogtam learazason 30 helyett 4-ert (baratnom regen megvette 30ert oket...) es oszinten, olyan meleg, nehezebb nalam, iszonyat jo, kva jo minoseg, a keze szukitett, belelt bordazott anyaggal, igy pl nem esik be a ho, tudod a derekan szukiteni, hogy jobban tapadjon, melegitsen, a kapucnija iszonyat nagy, de nem takarja a szemet el, a zsebei oriasiak, hosszu, vegig belelt, de kilehet belole venni, egyszoval tenyleg olyan minoseg, hogy 30-ert is megvennem most, ha mar nem lenne :)

Nezz korben szerintem ott, bar biztos vannak a zaraban, pullban, stradiban is ugyanilyenek hasonlo arban, hiszen ugyanaz a ceg, igy a valasztek is nagy :)

2018. okt. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a második jobban tetszik. Az anyaga is jobbnak tűnik.
2018. okt. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi pénzt egyik boltban sem adnék ki, zara minősége egy fokkal jobb, de a newyorkwr keitikán aluli


nézz szét a c&a-ban vagy a decathlonban, esetleg pl a premier oulwtben nike vagy hh

2018. okt. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#1 Sajnos nincs más színben, de nagyon meleg, és kényelmes.
2018. okt. 23. 15:21
 6/8 A kérdező kommentje:

#2 Kösz a tippet, szétnéztem a Bershka weboldalán és találtam egy egész jó kabátot, ami fazonra és vastagságra is jónak tűnik.


[link]

2018. okt. 23. 16:41
 7/8 anonim ***** válasza:
inkább ny-es , de elég gáz a színe, nézz körben más boltokban is, vagy más típusúakat.
2018. okt. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ahogy elnézem bejön neked az m65 fazon.

akkor ennyi erővel már vehetnéd az igazi katonai utcai verzióit is.

az-army shop brandit-márkára keress rá.

mindegyik meleg béléses,ami ki is vehető és 1. osztályú nem kínai minőség,kb annyiért mint amiket te nézegettél,vagy egy kicsit drágábban.

2018. okt. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!