Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiak! Ti elfogadtok vagy...

Férfiak! Ti elfogadtok vagy fogadnátok öltözködési tanácsokat nőktől?

Figyelt kérdés
Adtok a véleményükre? Szeretnétek tetszeni, vagy ez nem érdekel benneteket?
2018. okt. 24. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

Bocsi, de ezt nőként eléggé h..lyeségnek tartom.

Most ha nekem tetszik az öltöny egy pasin, nem fogom elvárni, hogy állandóan abban legyen, és mi értelme, hogy a pasi kikérje egy nő tanácsát öltözködésben?

Kérdéseddel ledegradálod a pasikat, hogy ők, nem tudnak egyedül stílusosan felöltözni egyedül.

Egy pasi pont nem fog adni egy nő tanácsára, ha van saját stílusa. Egyébként is, hogy merne bárki is bárkinek az öltözködésébe beleszólni?


Majd a saját gyerekedébe beleszólhatsz, egy ideig, neki dirigálhatsz, hogy mit vegyen fel. Egy felnőtt ember el tudja maga dönteni,hogy mi az, ami tetszik neki és nem akarja kellemetlenül érezni magát.

2018. okt. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Nem csak nőktől de senkitől, mivel nem akarok megfelelni senki igényeinek. Van saját stílusom, nincs szükségem máséra.
2018. okt. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1-es! Ki mondta hogy bárkinek is az öltözködésébe beleszólnék? Látszik hogy egy egyszerű kérdésre sem tudsz válaszolni.

Amúgy meg nem tűnt fel hogy férfiak véleményét kérdeztem?

2018. okt. 24. 22:07
 4/10 anonim ***** válasza:

Kicsilány, mivel ez a kérdés felmerült benned, ebből automatikusan következik, hogy simán beleszólnál az éppen aktuális pasid öltözködésébe, ha neked nem tetszene az, amit éppen visel.

Vagy, mi volt a kiváltó ok, hogy feltedd ezt a kérdést?


A 2. válaszoló pasi, mégse engedi, hogy tanácsokat osztogasson neki egy csaj öltözködésben.


Szóval nem mindegy, hogy ki válaszol?


Párkapcsolatban lévő nő vagyok, de eszembe nem jutna tanácsot adni a páromnak. Úgy öltözködik, ahogy akar.

Na, így is fel lehet fogni a kérdést, hogy csajok, adnának-e tanácsot a párjuknak öltözködésben.

2018. okt. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4-es!

Te is full buta vagy! Hogy jössz ahhoz hogy kicsilányozz valakit, akiről semmit nem tudsz. Középkorú hölgy vagyok, én mindig azt láttam hogy az édesanyám öltözteti apámat, vesz neki inget, nadrágot, övet, és minőségi öltözéket. Apám igényes, patyolattiszta, de ki kell tenni neki mit vegyen fel.

A férjem elegáns, de ő is gyakran megkérdezi hogy melyik inget vegye fel, és ahhoz milyen nadrág passzol.


A kérdés egyébként azért írtam ki, mert borzalmas öltözködésű férfiak vannak. Hozzáteszem rengetegféle stílust kedvelek, nem ezzel van a baj, inkább az ízléstelenséggel. Vannak férfiak, akiknek fogalmuk sincs róla hogy emiatt nem tudnak nőt szerezni maguknak.

2018. okt. 24. 22:34
 6/10 anonim ***** válasza:

én csak fiú haverjaimtól, mert ők nem vágnak át

a csajok mindig azt mondják egymásnak, huuu de jól áll, de jól nézel ki benne, utána meg röhögnek rajta, hogy rábeszélték , meg milyen szarul áll .

16 f

2018. okt. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem éppenhogy az a férfias, ha valaki nem a nőknek való megfelelés tengelyére fűzi fel az öltözködési stílusát. Akinek nem kellek a ruháim miatt az így járt. Nem fogok azért smart casualt hordani mert azzal több nőhöz jut az ember. Agyrém ez. Egy beszélgetésben is mindig önmagam adom, nem akarom eladni magam, mint egy mosóport a marketinges.

Persze barátnők, havercsajok, vagy ha van párom akkor az ő véleményét meghallgatom, mérlegelem és ha valóban jogos dolgot hallok akkor aszerint járok el. Például, ha valaki azt mondja hogy ez a pulóver nem áll jól mert kövérít, összenyom stb akkor megfontolja az ember nyilván.

De ilyen, hogy vegyél már fel bézs sportzakót a fekete kapucnis pulcsi helyett... na ezt nem.

2018. okt. 25. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez például szerinted ízléstelenség?


[link]


Vagy ez?


[link]

2018. okt. 25. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

Bocsi, de ha apukádból indulsz ki, aki egy kényelmes nagygyerek, az baj. Ha a férjedből, aki hasonló az apukádhoz, döntésképtelen és nem képes felnőttként egyedül felöltözni, az is baj.


A Férfiak többsége szerintem nem kéri ki nők véleményét.


És hogy te ahhoz, hogy leigénytelenezz valamit? Mindenkinek más tetszik, más az ízlése, akárcsak párkapcsolati téren. Nem mindenkinek jön be a vékony aljar. Attól még valaki nem ízléstelen, ha a molettebbek jönnek be neki.

Ami neked ízléstelen, az másnak tetszik. Nem vagyunk egyformák. Fogadd el. Nem öltözzhet mindenki ingbe és öltönybe.

2018. okt. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ui.: igénytelenség helyett izléstelenséget szerettem volna írni.
2018. okt. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!