Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok venni olyan passzos...

Hol tudok venni olyan passzos fiú férfi farmert ahol alul a sarok felett is passzos?

Figyelt kérdés

2018. okt. 26. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Harisnyaboltban.
2018. okt. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%

Super-skinny néven keresd ezeket a farmerokat, vagy a jeggings is egy jó alternatíva, de fiúban jeggings nem nagyon van. Amúgy érdemes szétnézni a női osztályon, mert sokszor nagyon jó farmerokat lehet találni fiúknak is, nekem is van pár női farmerom, és sokkal jobban rám feszülnek, mint a férfi farmerek. :)

Sok olyan női farmer van, amit simán felvehetsz, mert nem látszik rajta hogy női, viszont sokkal jobban testhezállóak, és sokkal sztreccsesebb anyaguk is van, ezáltal kényelmesebbek is, mint a férfi farmerek. :)


Vagy marad az, hogy beszűkíted a férfi farmereket, de az sem tökéletes, mert sokszor nem elég nyúlós az anyaguk hogy teljesen beszűkítsd, mert akkor nem fog átmenni rajta a lábfejed/sarkad.


Úgyhogy én maradok a női farmereknél, nekem nagyon bevált, mert alapból fullra feszül a bokámon is, meg mindenhol máshol is. :) Meg jobban is néznek ki, mert a fenék része is jobban meg van csinálva, ott is jobban feszül. :)


F

2018. okt. 27. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon férfiasak vagytok! 🤦🏼‍♀️
2018. okt. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja, a többség úgy néz ki, mint egy alma, alulról beszúrva 2 fogpiszkáló.
2018. okt. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%

#2 vagyok.


Nyilván az vegyen fel super-skinny farmert, vagy jeggingset, akinek megvan hozzá az alakja. Nekem megvan hozzá, a csajok szerint is jól állnak ezek. :)

Feltételezem a kérdezőnek is megvan a hozzá illő alakja, ha ilyet akar hordani.


De ugyanez a csajoknál is igaz, mert közöttük is vannak akiknek nem áll jól a super-skinny.

2018. okt. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Egyetlen férfin sem áll jól, mert nőies.
2018. okt. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Milyen érdekes hogy a sok csíra ilyenkor jön ugatni mert férfi a kérdező ,de ha lány vesz fel férfi ruhákat akkor csak én ugatok hogy nagyon nőiesek vagytok férfi ruhába,más meg pampog hogy mindenki azt hord amit akar! Aha hát hogyne...


Íme ide is lehet ugatni! :


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

2018. okt. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy lány se vegyen fel fiú ruhát és egy fiú se lány ruhát!!!
2018. okt. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor ne felejts el a linkjeimnél sem kommentelni mert ott egyiknél sem láttalak!

És nem kell a duma,hogy nem lehetek ott minden kérdésnél mert azt már megfigyeltem hogy csak azokat kérdéseket veszik észre a te fajtáid amiket férfiak írnak ki!

2018. okt. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!