Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy szexis, testhez símuló...

Egy szexis, testhez símuló mintás jóga hosszúnadrág viselete a mindennapokban, gáz?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy nem feltétlenül a kondiba, hanem utcai ruhaként is hordanám. Boltba, közlekedési eszközökön stb. Szóval, mint egy sima farmernadrágot. A kérdés pedig, hogy ez gáz? Magamutogató? K r ás? Vagy teljesen természetes? Nem gondolnának rólam rosszat? Egyébként azért viselnem, mert nagyon kényelmes, különleges és tetszik, hogy formás benne a lábam.

2018. okt. 27. 15:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%
szerintem olyan, mintha elfelejtettél volna szoknyát felvenni, csak harisnyanadrágban jöttél volna el hazulról- curvás, igen. Egy jó kis minivel még szexis és normális.
2018. okt. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Közönséges és igénytelen!
2018. okt. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
#2 és megkérdezhetem, hogy miért igénytelen? Mert én pont annak nem mondanám. Szerintem nem süllyed le egy p/csagatya, vagy egy szanaszét szaggatott nadrág szintjére. Mi az igényes? Egy farmer? Nem akarok unalmas, lenni, nekem kell valami új. Amellett, hogy a farmer szerintem nagyon kényelmetlen, mindenki azt hordja. Én az egyediségre törekszek, mert nekem a farmer egyébként nem is a stílusom. Vagyis, ha egyáltalán azt nem találod igénytelennek. A közönséges szót pedig én inkább egy miniszoknyát viselő, combfixes lányra mondanám.
2018. okt. 27. 17:54
 4/20 anonim ***** válasza:
58%

Abban mi az egyedi hogy minden harmadik nőnek kint van a pitcsája?

Ez az igéytelen,mert erre nem mindenki kíváncsi a tevepatával együtt.

2018. okt. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
19%

Amúgy miért a nőies öltözet szerinted az igénytelen? (Szoknya ,harisnya)

Nem inkább a pitcsa gatya lenne a találó?? Ott a fél pitcsája kint van az inkább közönséges,csak valahogy a szoknya maradt bent az emberekben ha sértegetni kell valakit.

2018. okt. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%

Én biztos nem venném fel. Maximum tunikával. A legging nem nadrág! Olyan mintha felvennél egy harisnyát és úgy mennél utcára, félig felöltözve! Sportolásra ilyenre jó. De hétköznapra biztosan nem hordanám.

A te döntésed hogy felveszed-e. Ha neked az a kényelmes akkor hord.

A kérdésedre a válaszom pedig: igen gáz, k*rvás és magamutogató.

2018. okt. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
Hát elég sokan hordanak ilyet, jóseggtől függetlenül is, csak vannak, akiknek nincs önkritikájuk :D
2018. okt. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Metionin ***** válasza:
84%
Nekem a jóganadrág az a leggings kategóriába esik, tehát csak fenék alá érő felsővel veszem fel. Úgy simán felveheted utcára ha annyira tetszik, de rövid felsővel szerintem gáz. Én nemrég vettem egy egyszerű feketét, de annyira jól néz ki hogy átkonvertáltam utcaira és szoknya alá hordom mint egy harisnyát.
2018. okt. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
16%
Itt csak prűd dagadt kiélt 40esek vannak, egyikre se halgass. Ha megvan hozzá az alakod simán felveheted, rengetegen hordják így szóval nem értelek.
2018. okt. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Egyébként én csak azért tettem fel a kérdést, mert kíváncsi voltam az emberek véleményére. Csak az az érdekes, hogy ebben a világban az emberek mindent és mindenkit lealacsonyítanak, undorító módon. Egy miniszoknya nem gáz amiből kivillan a nő bugyija (ha egyáltalán van rajta), de egy nadrág ami teljesen lefed, az igen? Én ezt nem értem... Tudom, hogy az emberek rosszindulatúak, de hogy ennyire... Tisztelet a kivételnek. Akkor nem tudom mit kéne hordanom.
2018. okt. 27. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!