Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Khujo, Columbia, North Face...

Jampi996 kérdése:

Khujo, Columbia, North Face és Canada Goose kabátok közül melyikre érdemes pénzt szánni? Szerintetek mi a minőségi sorrend köztük? Melyiket miért, vagy miért nem vennétek meg?

Figyelt kérdés

#tél #kabát #téli kabát #Columbia #khujo #canada goose
2018. okt. 28. 17:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
56%

Amíg (ha) nem válaszol olyan aki ismeri mindegyiket:

én az elsőről és az utolsóról még nem hallottam, a columbia meg a north face egyforma. A Khujo úgy látom inkább a divatra koncentrál és a fiatalokat célozza meg, a Canada Goose viszont teljesen más kategóriának tűnik. 60 éves cég? Kézzel készített termékek? Merínói gyapjú alapanyagok? Ha 3-400 000Ft-ot szánsz egy kabátra, akkor mindenképpen a Canada Goose-t válaszd.

2018. okt. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

[link]


Ez mindenképp nagyon tervbevan most véve.


Mi a vélményed róla?

2018. okt. 28. 18:23
 3/20 A kérdező kommentje:

Egyébként 22/f


Minőség számít a legtöbbet persze emelett szeretném, ha ennyi pénzért pantentul is nézne ki.

2018. okt. 28. 18:24
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Khujo-t nem ismerem, Columbiát szeretem, a családban kb mindenkinek van egy olyan kabátja. North Facenek a stílusa nem jön be, Canada Goose pedig nagyon tetszik, csak külföldön csak a prolik hordják az a baj
2018. okt. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mentek a zöldek!
2018. okt. 29. 15:44
 6/20 anonim ***** válasza:

Canada Goose/The North Face-t kb egy kategóriába sorolják kint amcsiban, utána olvastam. Canada Goose-nál sokszor azt írják, hogy drágább mert sokat ráfizetsz a márkára, viszont találsz ugyan olyan minőségű és funkciója fajtát a The North Face között.



Egyébként én Helly Hansen és The North Face között vacilálok jelenleg, mindkettő nagyon jó minőségű, ami miatt egyik másik olcsóbb vagy drágább, az mindig az hogy az adott kabát szintetikus vagy még melegebb pehelytoll béléses.

2018. nov. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Sikerült újonnan berendelnem egy Canada Goose Expedition kabátot kb 80 ezerért házhozszállítással. Nagyon remélem, hogy nem bánom meg a döntést.
2018. nov. 9. 11:26
 8/20 anonim ***** válasza:
Melyik típust, ha szabad tudni? Érdekelne!
2018. nov. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
És honnan?
2018. nov. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

[link]


Expedition típusú kabátot rendeltem meg. 252 usd kb 80 ft lett a végére. De remélem megéri. Ha minden igaz a héten jön valamelyik nap

2018. nov. 11. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!