Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiak Mit gondoltok? Szexi...

Férfiak Mit gondoltok? Szexi vagy inkább közönséges?

Figyelt kérdés

[link]


Randira gondoltam, vagy olyan eseményekre, amikre nem való a farmer és ing..

Mert hallok a pirosról jót és rosszat....hogy szexi, felfigyelnek rá a férfiak, de olyat is hogy közönséges, és túl kihívó...

Mit gondoltok?


2018. okt. 28. 19:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

Bár én nem férfia vagyok, de nem értem mi lenne ebben közönséges. Ez egy nagyon jól kinéző ruha. Csinos. Nem hiszem, hogy egy szín csak úgy magában lenne közönséges. Ahoz félmesztelennek kéne lenned, s mellé úgy viselkedni.

2018. okt. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem nagyon tetszik, örülnék, ha a barátnőm hordana ilyeneket

21

2018. okt. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem is tetszik, és nagyon sok lányon látok ilyet a hétköznapokon is, akár az egyetemen órákon. Szóval közönségesnek egyáltalán nem az, viszont a ruha formája, stílusa (nem a színe miatt) kicsit néha bennem a túlöltözöttség érzést kelti. Szóval randihoz pont jó, ha azt akarod sugallni, hogy tetszeni akarsz a fiúnak. Viszont egy laza hétköznapon lehet, hogy indokolatlanul sok. De amúgy meg ezt ezerféleképpen gondolhatják a fiúk. Abban menj, amiben te is jól érzed magad.
2018. okt. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Túl magasan van az "övrész", olyan kismamás feelingje van így. (Főleg az utolsó képen)
2018. okt. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
4es. Ez egy stílus. Nem kismamás. Persze nem mindenkinek jön be és áll jól.
2018. okt. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy kicsit harsány a piros,de ízlések és színek.Másnak ettől még tetszhet.Maga a fazon tetszik.
2018. okt. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Csinos.
2018. okt. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csinos. Ez nem kirívo mert nem teshez tapado simulo ilyesmi. Szerintem jo vállasztás egy éttermi randihoz ilyesmi.
2018. okt. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én se vagyok férfi, de mi lenne ebben közönséges? A piros feltűnő szín, de ennyi, ezzel a ruhával nincs semmi baj. Kihívó legfeljebb akkor lenne, ha fel lenne sliccelve vagy nagyon dekoltálva, de ez igen szolid, inkább csinos, ahogy már más is írta.


A piros egy kedvelt szín, nem lehet így elintézni globálisan, mindentől függetlenül, ez csak a színe a ruhának... S nem is mindegy, ki viseli, ugye. A piros az a szín, amivel szerintem érdemes óvatosnak lenni. Jó nőn, jó autón, szép szájon jól áll. Bécsikapu száj, távolról sem szép nő, trabant tűzpirosban, hát izé, talán ott nem kéne ezzel a bátor színnel feltűnősködni. De ennyi.

2018. okt. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha találsz az orsayben közönséges ruhát, akkor ott valami óriási baj van:D

Attól hogy piros, nem közönséges. Kedvenc színem, főleg a meggypiros és kevés olyan nő van, akinek nem áll jól egy ilyen szín.

Ilyen egy közönséges piros ruha: [link]

2018. okt. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!