Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok rendelni vagy venni...

Hol tudok rendelni vagy venni női Nike Air Jordan-eket?

Figyelt kérdés
Rengeteget keresgéltem,de szinte sehol sem lehet rendelni,külföldi oldalakat is megnéztem. Perpillanat leginkább a Nike Air Jordan Ring 6 érdekelne,fehér-kék színben. Nemtudom ismeritek e Ashley Nocera-t,de ha insagrammon is rákerestek megnézhetitek. Na szóval. A cipői rettentőek tetszenek,de soknak nemtudom a nevét. Aminek pedig tudom,azokat nem találom sehol ,hogy rendelni tudjak. Ha valaki esetleg letudná írni egy pár cipőjének a nevét,és hogy hol tudok ilyenelet beszerezni,azt megköszönném.

2018. nov. 1. 08:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Persze,azt tudom hogy azért lehet női Jordaneket rendelni,de amik például Ashleynek is vannak olyanokat sehol nem találtam.
2018. nov. 1. 08:50
 2/8 anonim ***** válasza:
Footshop vagy bpshop nevű magyar oldalakon is vannak női jordan cipők. Amik külföldi sztáron vannak valószínűleg limitált kiadásúak, vagy magyarországon sosem forgalmazták. Ilyeneket Ebay-ről, vagy amazonról tudsz rendelni, vagy a nike saját oldaláról.
2018. nov. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Itt egy példa: [link]
2018. nov. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ezeket én is láttam de én inkább ilyenekre gondoltam: [link]

[link]

[link]

[link]

2018. nov. 1. 10:45
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak sajnos ezekből egy párnak a nevét sem tudom. De ezt a lányt én nem mondanám annak a nagy sztárnak. Egyszerűen csak egy youtubos,aki készít insagrammra vicces videókat.
2018. nov. 1. 10:53
 6/8 anonim ***** válasza:
2018. nov. 2. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Itt nézz körbe, és ha megtetszik valami, szívesen segítek fontos tudnivalókkal kapcsolatban ebay-en. Pl figyelni kell, mert egyes terméknél vámot kell fizetned stb...
2018. nov. 2. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ez a Jordan gyerek korábban kosárlabdázó volt, de aztán milyen jó suszter lett.
2018. nov. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!